Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
majcina dusica
samo da prijavim..... skoro sam kupovala namirnice u prodavnici, i kontam, ajd' da se natrpam cajevima, zalihe pri kraju, kupim kutiju caja od majcine dusice. nisam ga do sad pila, nisam bas ni pretjerano informisana o tome za sta je dobar, al' evo.... pijem ga svaki dan, kolicina litar dnevno. i gle cuda! kukala sam svima kako imam problema sa nekim bubuljicama na licu, bla bla, i sedam dana nakon sto sam pocela piti ovaj caj, bubuljice kao rukom odnesene. sto ce reci, cisti se organizam valjda???
Odgovori
Ili to, ili si putem upala u koprive  Big Grin
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
:2funny: :2funny: :crazy2: :crazy2: :2funny: :Smile Wink
Odgovori
Dusica majcina ajde neka neka samo da si se rijesila svega toga a i nama moze posluziti ..
Zasto je dobar caj od stare nane?
Odgovori
ja ne mogu majčinu dušicu piti, to mi je kao da pijem pizzu, jer, majčina je dušica isto što i timjan. Ali se ja u njojzi kupam (dodam 1 litru čaja u vodu za kupnje), namačem stopala i parim lice.

Timjan jača organizam i snažno podiže imunitet.

U starome rimu su gladijatore prije borbe masirali timjanovim uljem za što više snage i izdržljivosti!
Odgovori
čaj od nane iliti paprene metvice je dobar za želudac, tada se pije uvijek na tašte i bez šećera, dobar je i za jetru, lagano podiže cirkulaciju, a voli ga i nepce. osnovni je sastojak mnogih pasta za zube i naravno, pepermint bombona! 
Odgovori
:-\ nisam znala da je to tamjan....
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)