Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brusnica
a šta, ak se hoće preživjet kao žena u ovom surovome svijetu, ne preostaje nam drugo nego tvrdoglavit Sad!
Odgovori
(04-16-2007, 02:19 PM)zlatar link Napisao: [quote author=Boby link=topic=538.msg7615#msg7615 date=1176675709]
štrudlicu mu goldy, pazi da ne udebljaš zaručnicu ;D
:2funny: :2funny: ma ona se ne bi udebljala ni da nađe onu čokoladnu kućicu iz Ivice i Marice, stabilna je na 50 kg  :'( neče da sluša!!  :knuppel2: ona je živi dokaz da su žene najtvrdoglavija stvorenja!!  >Big Grin
[/quote]

A sta fali njenim kilogramima molicu lepo!!  :Smile

Ja bih mogla smazati citavu kucicu, al od 40 se ne bih pomakla!!  :2funny:

P.S. Njupamo brusnicu svaki dan, po 10-ak bobica otprilike!!  Wink Nije mnogo, ali valjda nije ni malo??!!  :2funny: Bolje i toliko nego nikako!!  O0

Skupa je..........bash!!  :crazy2:
Odgovori
Majja, ti sa svojih trinaest i pol kila, deset bobica? Pazi da ne pretjeraš  >Big Grin
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
(04-19-2007, 11:01 PM)tecumseh link Napisao:Majja, ti sa svojih trinaest i pol kila, deset bobica? Pazi da ne pretjeraš  >Big Grin

:2funny:

Tek sam sada videla ovaj odgovor!!  :uglystupid2:

Ne brini Tec, sad imam 14!!  :2funny:
Odgovori
A što je dobar onaj ledeni čaj od brusnice!! Smile Na moru smo ga svi pili...i onda skužimo - pa baš i nije zdrav, ono kile šećera, i onih boja i umjetnog okusa...i  eeeeova. Al ok, more, vrućine ,+40. Preživjeli! Pitam se da l je zdraviji ledeni čaj ili piva 0,0 (a i tu ne znaš kaj stavljaju).
Npr,tek smo nedavno saznali (u reklami!!) da COCTA (piće naše mladosti) sadrži i šipak. Za karamelu sam znala. Smile
Odgovori
Brusnica je stravaSmile
Odgovori
Brusnica je grmolika biljka koja živi na našim prostorima. Ima bobičaste plodove i dobra je za zdravlje čovjeka (a možda i životinja)  :2funny:. Plodovi su crvene bobice koje sadrže puuuno c vitamina, i još valda nečega kad je dobro za urinarni trakt . Znam naziv samo na hrvatskom, sorry, ali ima i neki drugi naziv, možda netko zna!!. Smile
Odgovori
Smile
Odgovori
pago od brusnice mmmm

inače ne pijem sokove, al ovaj mi je predobar. uopće nije sladak!

mmmm...
Odgovori
Smile
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)