Anketa: Da li biste ste pojavili na nekom neobaveznom druženju u slobodno vrijeme, u organizaciji udruge?
Da
91.67%
22 91.67%
Ne
0%
0 0%
Gdje me nađe, ne znam
4.17%
1 4.17%
Bih, ali nemam vremena za to
4.17%
1 4.17%
Ukupno 24 glas(ova) 100%
* Glasali ste za ovaj odabir [Prikaži rezultate]

Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Izlet - pretvorio se u "tulum" 24.02. - dogovori....
Unaprijed se ispričavam ako pitanja nisu dovoljno suvisla, predložite izmjene ako želite. Ovo je općenita anketa, da vidimo koliko su ljudi uopće zaintersirani za međusobno upoznavanje i druženje.  Smile
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
"đe me nađe", tec! Pitanja suvislo razumjela, odgovor moj - Da Confusedmiley6600:
Odgovori
Smile!

A i prijedlozi za mjesto su dobrodošli O0!!! Tu još nisam pametna... Prije ljeta je bila ideja u Ribnjaku, pa se nije puno ljudi odazvalo, pa se nismo polovili... Ili negdje izvan grada??
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
a baš bi bilo fora...ajde ljudi, ionak tu svi sa svima brbljate, kaj ne bi bilo ljepše live? SVI NA UDRUGARSKI PARTY  :-*
to live and not to breathe is to die in tragedy !
Odgovori
sljeme, samobor, neka pivnica/čajana, stadion?

...live party, yeah, tec će na basu, massimo vokal, iva i ja nudimo makro-mikro kolače...dečki nose cugu - šipak, sikavica, zeleni, kakao, brusnica, donat za ljubitelje gazirane kapljice... Smile
Odgovori
a di je bezalkoholna bavaria? >Big Grin
Odgovori
ups, u dućanu? :uglystupid2:
Odgovori
nabavila bu mareee  :-*!!!
Odgovori
juhuuu, evo najvećeg
DA

ja bum se pobrinul za fotić, te mogu istražiti prijevoznike kada ćemo ići van zg!
Dobar sam ko kruh, svi bi me noĹžem rezali!  Angel
Odgovori
Da po mogucnosti na rostilju na plitvickin jezerima to je na po puta svima!
Nti mate da m je sa bakalara.....i kruva teke friškoga za točat...pa fritula posli,ajmeee......
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)