Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trojna terapija
Danas sam bila kod svoje dr.gastroenterolog i ona mi je rekla da su dobili 2 doze ljeka za lječenje hep. c trojnom terapijom .
Te 2 treapije su besplatne i ko ih bude dobio biće praćen od cijelog tima.Misli na sve promjene  tijekom lječenja .za sad samo toliko  pisat ću kad saznam nešto više. O0
Odgovori
et

Želim Ti da uđeš u program i naravno očišćenje.

Koliko sam informiran nekoliko je pacijenata u Hrvatskoj već na trojnoj terapiji.
I nitko od njih nije našao za shodno podijeliti informaciju i iskustvo s terapije???

Pozdrav!
Odgovori
Ja mislim da nisu u stanju, Ambo ili ne zele zaplasiti one koji trebaju poceti. Cula sam od sestre koja mi je vodila terapiju da su nuspojave strasne. Imaju punoi problema sa crevnom florom i upalama pa se vecina hospitalizuje. Nadam se da nisu u pravu
Odgovori
Molim sve, koji znaju nešto pouzdano o trojnoj terapiji da podjele iskustva ili znanje.....
Ili bilo sta sto ste čuli ili čitali.
Da li je iko čuo za slučaj izljecenja sa trojnom?
Savjetuje, molim vas, recite sta znate, da li vrijedi pokušati?
Pozdrav svima na forumu!
Sve se deĹĄava sa razlogom!
Odgovori
ovo je link foruma (ne znam je li engleski ili američki) na kojem  svoja iskustva dijele ljudi koji koriste trojnu terapiju već godinu dana ili su je već prošli. dobro će ti doći ukoliko znaš engleski

http://www.medhelp.org/forums/Hepatitis-.../75?page=3
Odgovori
danas sam prvi dan na trojnoj...dakle,nakon 4 tjedna stare terapije počela sam piti i boceprevir 3x4 tablete  :nezna: gdje će mi hrana stati od toliko lijekova...obavještavat ću vas redovno o svemu,a voljela bi i kada bi netko ovdje rekao svoja iskustva,netko tko je prošao trojnu  :Smile
Odgovori
Dakle, nek ti je sa srecom i da se zavrsi kako treba!
Odgovori
hvala  Big Grin evo već sam 2.tjedan i teče sve ok,osim trombocita koji su pali na 44,a nuspojave su očekivane i uobičajene  Tongue
Odgovori
Pozdravljam.
Novi sam na forumu,predstavio sam se na temi pa nebi ponovo smarao ;D

Evo ja sam od prije nekoliko dana na trojnoj terapiji (interferon-ribavirin-incivo (telaprevir).

Kako je sve to skupa još u vrlo ranoj fazi,nemam bogzna šta za podjeliti s vama,osim što mi se već evo nakon nekoliko dana pojavio manji lokalizirani osip (nadam se da će takav i ostati) po laktovima i koljenima...a i problemi sa otežanom stolicom te konstantna bol "tamo dolje" :o

Prilično je neugodno i iritirajuće,ali za sada se može izdržati.
"AKO SI NAĹ AO PUT BEZ PREPREKA NA NJEMU,VRLO JE VJEROVATNO DA ON NE VODI NIKUDA"
Odgovori
Pozdrav Argentino!

Konačno se javio netko tko je ušao u trojnu terapiju.
Hvala ti što si spreman podijeliti iskustvo i iznijeti probleme s kojima ćeš se suočavati.
Pomislio sam da je osobama koje su ušle u program trojne terapije zabranjeno iznositi iskustva s terapije 
Nitko još nije iznio baš nikakve informacije, baš kao da je embargo.

Koliki je planirani period terapije?
kako ide s praćenjem od strane doktora, kada imaš prvu kontrolu?
Možeš li do doktora izvan protokola bolničkog naručivanja, ako dođe do komplikacija i problema?
Ima li nekih novih pravila u odnosu na standardnu terapiju?
Koliko godina imaš?

Želim Ti sretnu i USPJEŠNU Novu godinu

Pozdrav iz Osijeka
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)