Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novi na forumu
Pozdrav dell! Kronični hepatitis B imam 11 godina,bio sam na običnom interferonu 6 mjeseci ,nakon toga na lamivudinu 5 godina. Sad mi je mutirao virus, počeo sam terapiju pegasysom, primio sam prvu injekciju. Bole me zglobovi,kosti,mišići............isto kao kad sam primao obični interferon.  Kako je tebi bilo na pegasysu,jesu nuspojave teže kasnije ili na početku terapije. Imam 38 godina i dvoje djece.
Odgovori
Pozdrav Delta! I ja sam kao i svi imao nuspojava, ali to valjda zavisi od osobe do osobe kako će podnositi. Ja sam samo prvi dan imao temperaturu, kao i od obične vakcine, a posle mi je malo opadala kosa i ponekad nuspojave psihičke prirode, ali sve je prošlo ok, cijelo vrijeme sam radio i nisam se osjećao loše... Mada sam čuo od nekih ljudi koji su se samnom liječili da nisu mogli da podnesu pegasys zbog teških nuspojava pa su prekidali s terapijom. Inače, pegasys smanjuje odbrambenu moć organizma tako da se treba čuvati...
Odgovori
Jesi pio neke vitamine ili nešto za pojačavanje imuniteta? Kod svog liječnika ću tek za mjesec dana, pa ću ga pitati. Kakva su tvoja iskustva sa biljnim preparatima,svi mi govore o nekim čajevima, neznam više ništa,totalno sam zbunjen!
Odgovori
Evo da se i ja predstavim nakon duze vremena sto citam ovdje na forumu i skupljam snagu reci nesto o sebi,zovem se Ivana imam 26 godina,majka dvoje djece prije 4 godine i prvoj trudnoci otkriven mi je kronicni hep b i borim se sama sa sobom da krenem dalje da vidim u kojemu je stanju ali nikako da pobjedim strah da mozda necu primiti lose vijesti,nadam se da ce mi biti lakse podjeliti iskustva sa vama,usput me zanima vase misljenje cula sam za kloidno srebro i da moze biti od velike pomoci pa me zanima dali itko zna nesto o tome?  Pozdrav svima....
Odgovori
Ivana dobrodošla

Treba prebroditi strah od vijesti - loših ili dobrih.
Od neinformiranosti, zabluda i neznanja nikakve koristi.
Ako ne znamo stanje, kako da odaberemo optimalni put i moguće rješenje problema?
Odgađanje problem neće riješiti,  samo može stanje učiniti teže izlječivim.

Kao pacijenti izloženi smo proizvođačima raznih preparata, od efikasnih do potpuno beskorisnih pa i opasnih.
Koloidno srebro. To što možeš naći na internetu čisti je marketing.
Mnogi nude eliksire, a toga nema. Nema univerzalnog lijeka. A mnogi nam se takvim predstavljaju, čudesni i  čudotvorni.

Prije bilo kakve odluke obavi pretrage, utvrdi stanje a onda procjenjuj što dalje.
Vremena imaš, ali odgađanje ne pomaže.

Ovo bi trebao biti početak jednog uspješnog puta. Nadam se da ćeš krenuti.

Prvi korak jesu pretrage.
Odgovori
Ambo pametno zboriš !!!

Moram i ja krenuti...
Odgovori
Dobrodošlica novim članovima kojima želim što brži oporavak  O0
D.
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)