Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pa evo da se predstavim!
Hep B su mi doktori otkrili u pocetkom februara 2012,nako od jedne od mojih ludih noci pijenja alkohola sa rajom.
nalazi su mi bili losi i nakon mjesec dana su se vratili na normalu.
ja sam Hep B positivan
            Core negativan
          Hep B Antigen negativan
          Hep B Antybody positivan
Moj viral load je 2 milliona.
Nisam ni na kakvoj medicini doktor preporucuje nalaze svako 3 mjeseca.
Uradio sam ultra sound i dobar je.
Moj problem je sto sam se toliko bio prepao da nisam jeo danima nisam spavao,katastrofa.Sada je bolje al imam ponekda bolove u predjelu jetre.Isto tako na desnoj strani grudnog kosa me boli a pocelo je istovremeno sa jetrom.Ja mislim da je mozda zuc.
Ima 3 sedmice poceo sam da uzimam posebne cajeve od Dresevica pa cu da vam javim kakvi su rezultati.
Pozdrav svima.Bas mi je drago da sam nasao ovaj forum.
Mirsad
Odgovori
dobro došao mirsadc1971

Svima nam je bilo drago kada smo otkrili ovo mjesto
Treba ga održavati, u prijateljskom duhu
Bit će i Tebi onoliko dobar koliko mu i sam doprineseš

Zato se ne ustručavaj pisati, komentirati, pitati

:coolsmiley:

Odgovori
Evo 5 sedmica kako koristim cajeve od Dresevica.Bolovi u predijelu jetre jos uvijek ti i bolovi u desnom predijelu grudi.
U srijedu imam slikanje zuci,konacno da znam odakle ovaj bol da dolazi.Preko noci nemam bol uopste samo u toku dana kada jedem ili radim nesto i pozcnem da se osjecam nemocno.Ako jos neko uzima cajeve od Dresevica miloim posaljite privatnu poruku.
Hvala.
Odgovori
Pa dobrodošlicu na forum, Mirsad!
Nisi rekao koliko dugo otprilike imaš HEP?
A sto se tiče bolova je manje vise normalno,ali moraš da pazis  na ishranu, to je JAKO vazno!
Ako alkoholu niti govora,mislim da to znas.
Pitaj i pisi sve sta te zanima, ovdje ima puno prijatelja koji mnogo znaju o bolesti i uvijek su spremni pomoći, naravno uključujući i moju malenkost,ono sto znam...
BUDI HRABAR!
Sve se deĹĄava sa razlogom!
Odgovori
Hep B kronicni sam pronasao da imam u February 2012,po svemu najverovatnije ga imam od rata 1993.
Nikada nisam imao nikakve bas nikakve znakove,sve do januara kada smo malo vise popili i probudio sam se sa bolom u sto ja vjerujem da je zuc.Bio sam lose par dana i doktor je uradio Hep B test.
Moji svi nalazi jetre su u normali bas sve i jedan kao i slikanje jetre ultrasound.
Problem je sto sam poceo da osjecam kiselinu i osjecam bolove u predjelu zuci kada se krecem ili poslije obroka.
U srijedu idem da uradim slikanje zuci pa da vidim jeli to problem.
Poceo sam da koristim kapi i caj od Dresevica u 24 Aprila ove godine pa cu da postavim konacne rezultate.
Hvala svima na pomoci.
MC
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)