Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ludilo
Prvo da vas svih lipo pozdravim Smile
a sad bi volija da se javi netko ko nema ružno iskustvo sa ljekovima,ja se za sada nemogu požalit,malo me zabolu križa,ili se osiječam umornim ,nisam grintav dapaće super sam raspoložen i razmišljam o ozdravljenju ,puno papam pijem 1litru kozjeg mlika dnevno,čajeve ,hrana normalna i najviše vrimena provodim sa mojom ćerkicom .Kako da budem tužan ili depresivan kad me ona zove tatice tatice i još kad se nasmije LUDILO  pa dođe ženica sa posla a ja skuha ručak , kuću pospremija uredija ona zadovoljna
dok je sunce napravimo šetnjicu -di češ veće sriće od toga moja mala familija (namamo ni babe ni dide ni matere ni oca ni brata ni sestre ali zato imamo prijatelje)  nadam se da če neče biti gadnih nuspojava do kraja terapije pa i ako bude sve je to za ljude
Pozdrav    nedajte se
http://youtu.be/mxQo-pS9Ml0
Odgovori
Dobar si Petre,ja sam bila na terapiji devet mjeseci i nism imala nikakvih problema,osim sto sam osjecala nemoc u nogama i cijelom tijelu.To je ostalo i di danas,hodam polako i tesko se sginjem,ali ne znam da li je to zbog terapije ili...nisam provjerila-dosta mi je doktora. Ali na zalost poslije devet mjeseci nije bilo poboljsanja- proglasena nonresponder.Nadam se i zelim ti da prodes bolje i da uspijes.Smile Svako dobro!
Sve se deĹĄava sa razlogom!
Odgovori
Evo ja se javljam, kad sve saberem, nisam imala teske nuspojave, mozda nesto malo, ne ona kondicija kao sto normalno imam, ali nikakve glavobolje, temperature, bolovi u kostima ili depresija....
I  mislim da je pozitivan stav kao tvoj jako bitan u svemu, sve radis kako treba i samo guraj napred!
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)