Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tražimo dobrovoljca/ku
za intervju u novinama. Poželjne karakteristike: uspješno izliječen od prve, pacijent Rebra. Molim nazovite me na 098 929 3568. Neće biti pitanja o tome kako ste se zarazili.

Treba malo pričat i dobre stvari...nadam se da će se netko javiti  Tongue  Smile
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
Ja sam dobar primjer, no osim što mi je B-g odavno izvatio rebro, tamo sam samo pretrage radio. Sorry
Sad samo nastavi dalje..
Odgovori
Čini mi se da se nitko više neće javiti, ako bi ti htio razgovarat super al moram još pitat. Javim ti sutra?  Smilel
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
Pa i ti si bio Responder iz prve...
Sad samo nastavi dalje..
Odgovori
@hcv1afighter
Citat:Pa i ti si bio Responder iz prve...

Ne. Prvi puta sam bio turbo nonresponder

Izgleda da nemam tvoj mob  :fucka:
Odgovori
izgleda, da ne gledaš u p. sandučić  :fucka:
Sad samo nastavi dalje..
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)