Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nista mi nece ovi dan pokvarit...... (Pocetak)
Puno pozdrava svima
Nisam se dugo javljala a iskreno nije se nista ni desavalo
Danas sam primila prvu inekciju i malo prije prve tabletice. Osjecam se isto Smile osim sto me ledja bole od stvari koje su mi dali. Pegi veliki ruksak sa tonu papira , knjizica, dvds,bocu za vodu, kutica za tablete, kutija za odlaganje koristenih inekcija i mjesec dana dozu. Ko da krecem u prvi razred osnovne, uzas jos me obiljezili znakom 
Kakve su ovo inekcije svemirske nabi, odvrni , navrni  i vise prozorcica nego igle i tekucine ? Smile

Prvu sam sama sebi dala pred njima , nezgodno na oko ali nista ko pjesmica ne osjeti se ni ubod.

Malo sam citala kroz listove .
Savjetuju : Da odmah pocnem da koristim blage sampone za kosu bez hemikalija koje dodatno isusuju kozu isto vazi za sapune za tusiranje. Tusiranje da bude sto krace i sa samo malo mlakom vodom. Kupanje u kadi nikako. Losione za kozu ne koristiti osim ako bas treba vazelin. Za ublazavnja svrabi kozi najbolje je koristiti svojerucno napravljene loptice od rolane Zobi (Oat).

Toliko za sad i puno pozdrava svima
Odgovori
Puno sreće i sam napredjed!!!
Odgovori
BRAVO,I HRABRO NAPRIJED. Confusedmitten:
Odgovori
udri mici! da e detaljisem sad ponovo, poslala sam ti poruku na fb, ali moram samo napomenuti da je divno sto su te tako "napakovali" informativnim materijalom. divno je znati da makar negdje u svijetu vode racuna o ljudima koji su na terapiji, mene niko od dr nije niti upozorio na sve sto mogu ocekivati, niti su  mi davali savjete glede ponasanja na terapiji.... tako da.... sydney, imas draga ful gotivu! samo hrabro i ne razmisljaj previse, samo se prepusti  O0
Odgovori
Pozdrav Sidney Ivana!

Ti si u najboljim rukama.
Tvoja se liječnička ekipa potrudila i opremila Te alatom i opremom i informacijama za predstojeću borbu.
Što reče bluka mi smo ko Toše ušli u to i onda informacije pabirčili posvuda

Želimo Ti dobar i uspješan put, kad zapne tu je forum i za savjet i za potporu.

Sretno!
Odgovori
Hvala puno svima

Iskreno sinoc sam imala najgoru noc u svom zivotu. Groznica i cudan neki pritisak u glavi mislila sam da cu se rasprsnuti. Jutros vec bolje i radni dan je prosao super. Imam osjecaj da mi ova terapija samo pojacala bolove i ziganja koje od prije imam. Ali ok podnjece se to .

Htjela sam vas pitati da li cu ja uvijek ovako da se osjecam poslije inekcije ili je to samo prva tako jaka?
Jedini razlog zasto pitam da bi znala koji danom da je uzimam .
Odgovori
Zaboravila sam podjeliti sa vama da je Roche izgubio kontrakt sa Aus . Tako da ja trenutno primam terapiju od
Schering-Plough "Redipen i Rebetol''. Koliko dobro lose neznam ali meni je vazno da smo krenuli u bitku.
Iznenadjujuce nemam ni oziljka ni to crvenilo od inekcije juhhhuu

http://www.pegintron.com/peg/application...how_to_use
Odgovori
Ajde konačno da i tebe ovdje vidimo, poslala sam ti pp.
Čestitam na početku. Blago vama, al' vas opremaju. Mi ovdje ništa ne dobijemo. Samo nogom u guzicu.  Smile
Teško je reći kako će ti biti budući da nam je svima različito. Znaš koje se nuspojave mogu pojaviti tako da budi spremna na sve, a možda neće ništa od toga biti.
Sretno i samo naprijed!
Odgovori
haha, kako kaže bluka, udri mici!
mene je tako izmučila samo prva injekcija, posle 6 mjeseci jih nisam uopšte više osećala, a sad me zamaraju ove Copegus tbl in tuku po mojim leukocitima.
Ali inače ide nekako, nema frke, samo hrabro!
I kod nas su mi dali kontejner za istrošene iglice i malu torbu- frižider, jer injekcije ne smeju da budi izložene visokim temperaturama. (iznad 30 dulje vrijeme)

Sretno!
Wink

Odgovori
Hvala vam na svemu a jos najvise na podrsci

Bluka : Tvojom zaslugom sam ja i krenula .Zasluzujes orden
Lani : Koliko znam sta me moze snaci toliko vise ni nemam pojma Smile
Taych : Hvala ti puno .Jedva cekam drugu da vidim ja kako ce to na moje mozdane da utice hahaha

Puno mi je krivo i bjesna sam kad cujem da su nase zemlje toliko otisle unazad pa i u medicini. Ja cu sa vama onda da podjelim sve sto procitam i saznam.
Moram da se pohvalim da sam sinoc spavala ko bebica sto se kaze. Danas pucam od energije . Ne osjecam nikakve velike promjene na sebi osim od samog pocetka neka glupa glavobolja. Nije ni glavobolja ,ne boli vec ko da mi je mozak otekao ili kuha haha. Navikla sam vec na taj osjecaj
Apetit mi je jako los .Nista mi nema ukusa ko da slamu jedem. Tako da ja tost zvacem a on mene jede. Strogo su mi naglasili da prije tableta obavezno jedem valjda ublazuje nus pojave.
Ni voda mi vise nema svoj ukus vise nekako slatkasto ali mi puno odgovara i receno mi je da pijem duplo nego normalnu dozu vode. Znaci od 2-3 l na dan.
Ja sam odmah nastavila sa svojim udarnim ritmom zivota i za sad bez ikakvih problema ali chuce se Smile
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)