Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O knjizi Hepatitis C
Big Grin"     Mislim da bi trebao naučiti
          kako se izvući iz ove situacije"
Confusedmitten: O0 Big Grin

Razlog za kupiti i pročitati knjigu "Hepatitis C za sve one koji žele znati više" je jednostavno izrečen u karikaturi na početku IV dijela knjige.
Kupio sam ( konačno sam skužio da je trebam  :idiot2: :bonkSmile knjigu prije četiri dana.
S dva markera u ruci maločas sam došao do kraja. ^-^ O0 :laugh:
Pokušavam osmisliti svoj stav o pročitanom, no on se ponudio sam. O0
Zaklopio sam knjigu i evo ga "Poučno, sveobuhvatno i nadasve korisno"

Zahvaljujem ljudima koji su radili na njoj, što su nam dali ovu dragocjenu knjigu Confusedmitten: :coolsmiley: 8)

Odgovori
dobro jutro kolumbo  8) ... i ja bih se jos jedanput osvrnula na nadasve korisno stivo pristupacno svakom citaocu, i jos jednom hvala ivi i jadranu sto su se potrudili da nam ga ucine dostupnim!  O0
Odgovori
i ja čitala,Kolumbo, he he otkrio si toplu vodu. ma zezam se,malo.hey Blukči, đe se ovo čudo tehnike pali , da malo pričamo??e jesam tuka, vala , treba me tražiti. enivej, kako si ti ??? kako bosanske gudure???
Odgovori
Ja sam je uzela malo prije pocetka lijecenja i slazem se, dobro stivo. Osim nama "zarazenima" preporucam je i clanovima obitelji, mogu dosta nauciti i oni!!
Odgovori
Hvala Vam  Smile ajd da netko misli da je to dobro  8)
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)