ABCHepatitis.com.hr

Puna Verzija: Suncanje
Trenutno pregledavate 'svijetlu' verziju foruma. Pogledajte punu verziju sa odgovarajućim formatiranjem.
Stranica: 1 2
Dolazi ljeto, pocinju godisnji odmori, a tu je onda barem u jednom dijelu prisutno more i - SUNCE. Znam da nam suncanje bas ne preporucuju, ali ipak moras nekud hodati, a ja se volim i izvaliti tu i tamo na suncu jer imam osjecaj da u mene ulazi snaga i da se cistim od negativne energije. Sto raditi? Koliko nam je suncanja ipak dopusteno? Da li je isti tretman sto se sunca tice dok smo na terapije i u ostalo vrijeme? Dali jacina zabrane suncanja ovisi i o stupnju fibroze? Eto malo pitanja za uspavanu ekipu...... Bluka, jesi li ti ono pitala gdje nestadose ljudi?  :fucka:
Pozdrav! Nismo svi nestali, nadam se da ću i ja uskoro do mora, zasad trpim vrućine u gradu. 
Smatram kako i tu svatko za sebe treba ocijeniti koliko i može li uopće biti na suncu. Bolesni ili ne, najbolja je kombinacija malo sunca, hlada i naravno nezaobilazno brćkanje u moru.  Big Grin
(07-01-2008, 10:36 PM)damir link Napisao: [ -> ]Dolazi ljeto, pocinju godisnji odmori, a tu je onda barem u jednom dijelu prisutno more i - SUNCE. Znam da nam suncanje bas ne preporucuju, ali ipak moras nekud hodati, a ja se volim i izvaliti tu i tamo na suncu jer imam osjecaj da u mene ulazi snaga i da se cistim od negativne energije. Sto raditi? Koliko nam je suncanja ipak dopusteno? Da li je isti tretman sto se sunca tice dok smo na terapije i u ostalo vrijeme? Dali jacina zabrane suncanja ovisi i o stupnju fibroze? Eto malo pitanja za uspavanu ekipu...... Bluka, jesi li ti ono pitala gdje nestadose ljudi?  :fucka:

nikuda na more, na sunce jedino ako je potrebno (čitaj sa posla i na posala, trgovina i tako) inače ne volim previše sunčano vrijeme, em je prevruče, em se moraš zaštiti.

ah, nestadoše ljudi, polako, godišnji su. neki su sj... (govorim u svoje ime) i tako  :'(

uživajte

p.s. ja sam tu, pogledam ali ne pišem
Lani, brzo na more i uzivaj - napuni baterije i dobro se odmori!

Spider, sto je to s tobom? Pa nisu valjda jubavni jadi po srijedi?
evo me damire hehe, i ja sam ugrabila 4 dama godisnjeg pa sam bila malo na moru i suncala sam se do iznemoglosti. to sam primjenjivala i na terapiji i nije mi skodilo, cak sta vise, prijalo mi je jako. obozavam sunce, a izbjegavam ono najjace u toku dana jer nije nikom preporucljivo pa tako ni nama  :bo:
zastitni faktor 20 ili jace, i suncaj se koliko god ti prija!
spider???? pa do neki dan si mi bio kao pticica, pa sta je sad pobogu?  :lud:
bravo bluka, drago mi je da si uzivala  O0 za 10 dana idem i ja konacno malo uzivati.....
Vidi vas uzivate li uzivate.
Moze li nam hladnoca smetati ? Mozda dobar izgovor da dodjem i ja tu na ljeto.
Sanjam ...
uh, ja vise ne uzivam od kako sam se vratila u bl, paklene su vrucine, klima mi crkla u kancelariji, a u autu je ni ne osjetim koliko mi sunce tuce kroz sajbe....... samo se topim od jutra do mraka..... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......... ocu na more  :lud:
Pozdrav sa mora.Želim vam da se i vi malo osvježite kao i ja, koji to radim svaki dan.
Usput,sunce dobro podnosim,ne koristim nikakve zaštitne faktore  ali ipak preporučam postepeno izlaganje. O0
Mene sunce jako umori, par sati po suncu ili hladu, svejedno = 5 sati kopanja kanala. Izbjegavam. Iako oduvijek lako i jako pocrnim.
Stranica: 1 2