ABCHepatitis.com.hr

Puna Verzija: JAKO DOBRE VIJESTI
Trenutno pregledavate 'svijetlu' verziju foruma. Pogledajte punu verziju sa odgovarajućim formatiranjem.
Stranica: 1 2 3 4

Hvala, lakše mi je! Ma, fige, fige i opet fige, da, da, samo sam skužila da nema smily-fige, samo smily- palac, pa onda - jedan palac, dva palca, tri palca, četiri palca, pet palčeva, šest palčeva...a ja roki držim 100 figa - palčeva! Confusedmitten: Ili ipak palaca?, GDJE je Tihomir Ladešić???
(01-27-2007, 08:07 PM)iva link Napisao: [ -> ]Fige, fige... Ja velim fige! A ovo "palčevi", to mi je tako :uglystupid2:... palci valjda?!?! :crazy2:

Ja koristim i jedno  i drugo...........ali kod nas se kaze "palčeve" - drzim palčeve, a ne palce!!!  :2funny:

1 palac
2 palca
3 palca
4 palca
5 palčeva.............. i tako dok ne poludis :idiot2:  :2funny: :2funny: :2funny:
Ma ja bi rekla:

5 palaca  :tickedoff:!!!

Ovi naši na TV stalno govore "palčevi" i meni to nikako ne sjeda :crazy2:! Zato ja držim "fige"  :2funny:
E da, inače, to o genotipovima smo saznali od "insajdera"  :coolsmiley:, a o listi skupih piše već u novinama. A kako MI VJERUJEEEEMOOO jaaako da će upaliti za genotipove, morala sam i to pod vijesti, jer to što još valjda samo kod nas liječe genotipove 2 i 3 konvencionalnim ifn-om je total nonsens  :tickedoff:. Potvrdile nam 3 osobe da je to "gotova priča" O0
Već su mi puni i palci i palčevi od ovih naših s tv-a... Držmo mi  fige pa smo mirni O0O0 O0
super ,sve 5.Ali zanima me šta to znači za nas nonrespondere? Jel imamo šanse za neku ponovnu terapiju, novi pokušaj.Šta kažu u ovom novom zakonu hoče li nam je odobriti?
Bojim se da se tu ništa ne mijenja :-\. Vjeruj mi, to je i meni, tj. Tec-u :-* važno pitanje... Ali ni vani mislim da nije drugačije. Jedino su probali sa ono maintenance terapijom, niže doze kroz duže vrijeme kod non respondera... Ne znam kako se to pokazalo, nisam jaaako dugo čitala novosti :-[, jer me sve to malo onda baca u depre  :crazy2:.
Ništa, ajmo se nadati novim terapijama O0 i probati ne brigati previše...
Nisam nešto pametna (možete pretpostaviti da se ja brinem više nego Tec, znate nas lude žene  :uglystupid2: :uglystupid2Smile
(01-27-2007, 09:27 PM)Boby link Napisao: [ -> ]Već su mi puni i palci i palčevi od ovih naših s tv-a... Držmo mi  fige pa smo mirni O0O0 O0

FIGEEEE  O0 Big Grin Smile
Ah  Confusedmitten: vidim drže se palčevi i za mene  :-* Hvala hvala  Confusedmitten:
Ne javljam se jer sam dovrsavala nesto jako vazno i konacno skinula i taj teret s leđa pa sad odoh
spavati nakon 4 neprospavane noći  :crazy2:
Drzim palceve za nas, za sve bolesne u ovoj drzavi, a naročito za djecu da se svima omogući što kvalitetnije liječenje!

O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0

Hvala Boby za palčeve  Confusedmitten:,

hvala Iva i Tec za svu nadljudsku snagu koju ste skupili za sve nas  Confusedmitten: 

hvala i za ovaj forum  Confusedmitten:

i za DVD-e koji su eto konacno danas krenuli na put poštom :crazy2: a ja ljudi MORAM na spavanje!

Confusedmitten:               Confusedmitten:                 Confusedmitten:                       Confusedmitten:

Zavidim vam spavalice, mog pegya zajahao Marylin  Mensen i zabavljaju se ludo već par dana, dok se Luis iz pozadine trudi: "Oooh, what a wonderful world...". Osjećam ipak da Marylin posustaje, mmm...bit će dremkice ;D, samo da dočekam 9,00 i srknem Copeguse... O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0
Stranica: 1 2 3 4