ABCHepatitis.com.hr

Puna Verzija: Normalan život
Trenutno pregledavate 'svijetlu' verziju foruma. Pogledajte punu verziju sa odgovarajućim formatiranjem.
Koja komedija zabune u emisiji  :bonk:  moram komentirat. Slučajno sam naletio na početak, baš su davali kontakte udruge. To je trebalo bit u prošloj emisiji. Pa stave fiksni telefon kojeg sam molio da ne stavljaju. Umjesto gmaila mail info koji ne primam. Onda udruga H. traži da stave i njihove kontakte i besplatni telefo. Na kraju piše ime abchepatitis a ispod besplatni telefon udruge H  :Smile
Nisu me obavijestili za ovo danas, nijesam kriv. Snaći će se pacijenti, prošli su i gore komedije zabune od ove. :bo:
JA SAM DANAS GLEDALA EMISIJU NORMALAN ŽIVOT.NA POČETKU SAM POMISLILA DA ĆE GOVORITI O HEPATITISU A ONO NEKI NOVI BROJEVI I SADRŽAJ EMISIJE O INVALIDIMA.DOBRO DA SI SE JAVIO  SAD SVE KUŽIM. :bonk:
Tec!

Nisam gledao, termin emitiranja je neprikladan za radne ljude
Pogledat ću ujutro reprizu u 5.45

Prvo pitanje: Koja je tema i razlog gostovanja u emisiji
Drugo pitanje: Tec, mislim da si gostovao u emisiji od 25.01.2010. reprizirano ujutro 26.01.2010 u 5.45
Uključio sam TV na kraju reprize i iznenadio se jer sam bio uvjeren da si Ti gost ( možda sam Te zamijenio)
Čudi me stoga što nema nikakve najave gostovanja. Za ovo ima zainteresirane publike

Kako je s Tvojom terapijom dvostrukih doza?
Da, bio sam gost 18.01., ne znam da je bilo reprize. Dvadesetpetog - nemam pojma, trebali su tada ponoviti podatke o udruzi i nešto još pričati ali bez mene. Za ovo danas me nitko nije obavijestio, slučajno sam ugledao, ne znam ja koji je dan ponekad  :idiot2:

Misliš, zašto nismo najavili na forumu? Pa, tu su ljudi jako dobro informirani. Razina informacija koje se mogu dati u takvoj emisiji je bazična. Osim toga, emisija je bila jako najavljivana, voditeljica je tjedan prije emisije primila stotine poziva i mailova. To da ću ja biti gost mislim da nije bitno osim ako me ljudi baš ne žele gledat da vide koji sam ja to lik  :coolsmiley: