ABCHepatitis.com.hr

Puna Verzija: O knjizi Hepatitis C
Trenutno pregledavate 'svijetlu' verziju foruma. Pogledajte punu verziju sa odgovarajućim formatiranjem.
Big Grin"     Mislim da bi trebao naučiti
          kako se izvući iz ove situacije"
Confusedmitten: O0 Big Grin

Razlog za kupiti i pročitati knjigu "Hepatitis C za sve one koji žele znati više" je jednostavno izrečen u karikaturi na početku IV dijela knjige.
Kupio sam ( konačno sam skužio da je trebam  :idiot2: :bonkSmile knjigu prije četiri dana.
S dva markera u ruci maločas sam došao do kraja. ^-^ O0 :laugh:
Pokušavam osmisliti svoj stav o pročitanom, no on se ponudio sam. O0
Zaklopio sam knjigu i evo ga "Poučno, sveobuhvatno i nadasve korisno"

Zahvaljujem ljudima koji su radili na njoj, što su nam dali ovu dragocjenu knjigu Confusedmitten: :coolsmiley: 8)

dobro jutro kolumbo  8) ... i ja bih se jos jedanput osvrnula na nadasve korisno stivo pristupacno svakom citaocu, i jos jednom hvala ivi i jadranu sto su se potrudili da nam ga ucine dostupnim!  O0
i ja čitala,Kolumbo, he he otkrio si toplu vodu. ma zezam se,malo.hey Blukči, đe se ovo čudo tehnike pali , da malo pričamo??e jesam tuka, vala , treba me tražiti. enivej, kako si ti ??? kako bosanske gudure???
Ja sam je uzela malo prije pocetka lijecenja i slazem se, dobro stivo. Osim nama "zarazenima" preporucam je i clanovima obitelji, mogu dosta nauciti i oni!!
Hvala Vam  Smile ajd da netko misli da je to dobro  8)