Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POČELA KAMPANJA "NEZVANI GOST"
Vidio sam jucer na RTL-u "reklamu" o hepatitisu C, to sam do sad vidio tek 2 put hehe kako ne gledam previse TV
Odgovori
ok je! Big Grin
Tresla se brda, rodio se miĹĄ!
Odgovori
Kampanja je super!! Nema sanse da ne cujes ili ne vidis, a to i je cilj. Svaka cast onome tko je smisljao onaj dzingl na radiju! Nije me bilo dugo ovdje, malo sam se odmakla od cijele price i krenula na drugi front kad vec ovaj prvi ne mogu rijesiti. To ne znaci da ne mislim na vas!!  Confusedmitten:
Odgovori
U boj, Roka  Wink Imao sam i ja prstice u tekstu, i to poprilicno Smile  izvrnuo sam cijeli štoriju  >Big Grin da se pohvalim  :-[
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
A sad u prosincu je distribuirano još 500 plakata B1 formata po domovima zdravlja, nešto škola Smile Smile!!!
(hm to smo mi nadoplatili štampu, ali je distribucija free)
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
A uuuu ma bravo ljudi pogotovo sto i sama vidim koliko je tesko dobit financijsku potporu!!! Ne kuzim kako Udruga iz Splita uopce moze dobiti potporu od Grada Zagreba?  :o
Odgovori
Dobro pitanje  :o :o, mnogi se to već pitaju :idiot2:!

No, nema veze... A roka, inače ova kampanja je 100% sponzorirana (osim tog doštampavanja B1 plakata) - McCann Erickson & ostali - hm, još uvijek nemam SVE sponzore, tako da još nisam stavila popis :coolsmiley:  Smile Smile!!!
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
(12-14-2006, 10:17 AM)roka link Napisao: A uuuu ma bravo ljudi pogotovo sto i sama vidim koliko je tesko dobit financijsku potporu!!! Ne kuzim kako Udruga iz Splita uopce moze dobiti potporu od Grada Zagreba?  :o

Čuo sam da je Bundy ponudio Bushu da mu izgradi Twinse od temelja, ovo je sitnica, nije vrijedno spomena  :Smile
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
(12-14-2006, 10:17 AM)roka link Napisao: A uuuu ma bravo ljudi pogotovo sto i sama vidim koliko je tesko dobit financijsku potporu!!! Ne kuzim kako Udruga iz Splita uopce moze dobiti potporu od Grada Zagreba?  :o

Pa mislim da ne dobija potpru od zagreba nego od vlade.
Tresla se brda, rodio se miĹĄ!
Odgovori
Poglavarstvo grada raspisuje natjecaj, a oni iz Splita se nisu niti mogli javiti na taj natjecaj a kamo li dobiti potporu. Mislim, i Split objavljuje natjecaj pa su se tam trebali javit. Takva su pravila.
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)