Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haemophilus parainfluenaze
Doktrice pozdrav, nastajocu biti sto kraci.
Radi osjecaja blagog probadnja  u mokracnom kanalu odlazim urologu 16.10.08 koji nakon razgovora samnom predlaze ultrazvuk mokracnog mjehura i prostate, Uzv pokazuje cistu na prostati 11mm i nekoliko kacifikata za koje urolog posumlja da imaju veze sa bakterijama i salje me nazad dr. opce prakse na pretrage urinokulture, kulture ejakulata, briseve uretre na klamidiju i mikroplazme, trihomonas, parazite i ostalo.... Nakon 14 dana nalazi se vracaju svi negativni osim ejakulat bakterioloski aerobno koji je pozitivan  na haemophilus haemolyticus , Od predlozenih antibiotika na koje je baterija osjetljiva dr.opce prakse pripisuje amoksicilin+kl.kisel. 14 dana. nakon par dana simptomi nestaju . 14 dana nakon prestanka uzimanja antibiotika odlazim ponovo na vecinu testova svi se vracaju negativni osim ejakulat bakterioloski aerobno ali ovaj put pise Haemophilus parainfluenaze sa naznakom da je rezistentan na amoxicilin+ kl.kis., simptome nemam dobijam azitromicin 2 kutije koje popijem . 14 dana nakon prestanka uzimanja azitromicina spremam se na odlazak lijecniku po uputnicu za ponovno testiranje medjutim osjecam simptome zadnjih dan do dva . lijecnik kaze onda vas necu slati, nalaz ce sigurno biti pozitavan. Prepisuje mi Efox 30 dana i kaze ova terapija bi trebala upaliti, Odmah nakon uzimanja efoxa simptomi nestaju do 21 dana uzimanja , danas sam u 25 danu uzimanja terapije simptome imam, neznam sta da radim , sada sam vec u laganoj panici, neznam kuda da idem sta da radim, najvise se bojim cekanja 14 dana cekanja od uzimanja antibiotika do 14 dana dok se test vrati, to je 28 dana a simptome imam. ja vas molim za neki prijedlog kuda kome da idem koju uputnicu da trazim. Iz zagreba sam imam 37g alergican sam na antibiotik Avelox . Puno hvala.
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)