Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hi
#1
zdravo !! vi ste 2 doktor so kom zelim da se posovetujem, ne znam dal ce te me sve razberiti ali potrudicu se .
Ja sam iz makedonija i imam hepatit c , ali pred sto sam poceo terapiju sa pegasisom i ribavirinom_mozda oko godinu dana imao sam simtome kao sto su bile:zabrzanog lupajne na srceto,vrtoglavice,i od vreme na vreme imao sam nedostih na vozduh i pritiskom u grudima_dali ovi simtomi mozda su bili od hepatitom?  Ali sad sam primio vec 5 inekciju i moji simtomi su ti isti ali su mnogo jacih!! posledni dve nedele moje srce od momenat na momenat zabrzava i lupa mnogo jace pa onda se smiruje, gadi mi se, imam vrtoglavice skoro non stop, a moja krv e vo red, pravio sam ehg na srcom i rekli su mi da je malo vozbuda i dali mi su nesto za smiruvajne i kad mi zalupa srce i moj krvni pritisok se pokacuje.
molim vas ako mozite da mi kazite dali se ovo e normalnom od lekarstvom? posto nikoj drugi nema vakvih simtomi.
MOLIM vas za mislejne
Odgovori


Skoči:


Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)