Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sveo hepatitisu C - Vecernji
Ne znam da li ste procitali u Vecernjem listu od subote, 7. lipnja 2008. godine napis nase drage i pozrtvovne doktorice Hrstic "Sve o hepatitisu C".
Procitajte svakako - pisano jednostavno i lagano te svima razumljivo. A mnogi ce doci do potrebnih odgovora.
Odgovori
Vidjela sam nešto na Plivinom portalu, možda je to isto. Piše kako je postotak izlječenja kod genotipa 1 samo 45%, sad više definitivno neću čitati ništa vezano za tu tematiku, totalno sam se izbedirala.
Odgovori
Draga Lani, mani se statistika i misli pozitivno. Ja sam tehnicke struke i jako dobro znam sto je statistika. Sve je divno i krasno kad radis statistiku za neke nezive stvari. Medjutim, kad je covjek u pitanju, a posebno mi sami, statistika potpuno mijenja znacenje. Kad bi vjerojatnost izlijecenja bila 99,9%, a ja da se ne daj Boze nadjem u onoj grupi od 0,1%, za mene bi taj postotak znacio 100%! Gledaj tako i na statistiku izlijecenja. Razmisljaj pozitivno i uvjeravaj samu sebe da ces sigurno biti u onih 45% i onda je pogodak 100%-tni.
Drzi se i ne daj se! Jaka si ti!  O0
Odgovori
kad smo kod statistike....evo digla nalaz nakon 6 mjeseci NEGATIVNA >Big Grin
statistički gledano na našem forumu postotak izlječenja je vrlo visok O0
Odgovori
cestitam sunny  O0 a mi smo ovde da popravimo statisticki proracun  >Big Grin
Odgovori
BRAVO SUNNY!  Confusedmitten: Confusedmitten: Confusedmitten:
Znao sam de ce biti tako i sad zaista mozes odahnuti. Moje cestitke i najbolje zelje za dalje! To je krasna vijest za sve na terapiji i koji se na nju spremaju. Zelimo puuuuuuuuuuno tako dobrih vijesti! O0
Odgovori
Sunny, čestitke i od mene!
Odgovori
hvala svima.... Confusedmitten: Confusedmitten:
nadam se istoj negativi svim suborcima O0
Odgovori
facooo  O0 nisam ni sumnjala u tebe [Slika: missy2.gif]
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)