Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mare - Cosmo (sutra?)
:SmileMoram priznati tu pred svima da sam ja upravo kupila Cosmo koji NIKADA, ali NIKADA ne kupujem! Naravo da je to stari broj, pa ako kome treba, vidim ima dosta savjeta o modi  :Smile i seksualnom zivotu  Wink
Odgovori
Ajme roka, bačenih novaca :Smile!!!
Sorry, bila nam je rekla da IZLAZI 20.10.... a danas kad smo nazvali... ehhh... Naime bit će u broju od studenog!!!
Ni ja nikad ne kupujem Cosmo Big Grin Big Grin, ali ko zna možda naučiš nešto pametno, hihi (moš mislit - samo da sad oni od tamo ne čitaju ovo Tongue)
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
(10-20-2006, 02:47 PM)mare link Napisao: hahaha ;D, ja bi radije za klik! Wink
klik se ne čuva za buduće naraštaje  ;D ;D ;D :Smile :Smile :Smile :Smile
D.
Odgovori
ma fućkaš buduće naraštaje, to je meni za održavat ego na visokim razinama! Wink
to live and not to breathe is to die in tragedy !
Odgovori
Ajde super, svi smo već nestrpljivi s tim Cosmom.  Smile Još ak se ova tema malo jače svidi urednicima bude tema fakat u nastavcima. Mislim i svi detalji vezani za HCV - sex.  Wink Kakav časopis takve teme. Možda postanemo popularni, budući se naš C ne prenosi tak lako kao što su to npr spolne bolesti, he, he. Wink Smile Big Grin
Još samo da vidimo kako su sve napisali, da nisu slučajno zabrijali u pogrešnom pravcu (onda ništ od ovog gore). Smile
Odgovori
Evo, izašo Cosmo Big Grin!
Pa sam uz dozvolu urednice i novinarke (rekle su "dapače" Wink) skenirala i postam. Malo su veliki fajlovi, malo imam loš skener, ali eto!
Inače se OPET desilo da ispada da terapija NIJE NA LISTI HZZO-a, makar smo to ispravili i rekli da NIJE NA LISTI SKUPIH - nesporazumi (novinar-urednik)... Ehh, obećano je da će u slijedećem broju, pod Zdravlje, malo više o tom problemu (lista skupih, genotipovi...)
Bojim se da je dosta mutno.... Evo, ja obećajem da ću "popraviti" kad stignem, ako ne možete čitati, vičite!!!
p.s. Sad bi u slijedećem broju htjeli o dijabetesu pisati, pa da ja pričam :crazy2: :2funny:!!! Ajme, jesmo par bolesnika, ja i moj dragi :idiot2: Confusedmitten:!!!

[Slika: cosmo-1.jpg]

[Slika: cosmo-2.jpg]
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
O0 O0 O0 O0 O0 O0
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Odgovori
Ljepote, ma ti si ...Kaj da ti velim...avion, ma kakav avion za Playboy si.  Wink O0Ribica da odmah pojasnim neke stvari nisam pedofil. Puno pozdrava i idemo dajle.
Ništa mi neće ovaj dan ...
Odgovori
Pa hvala, što piješ  :laugh: zam da izgledam mlađe, ali toliko...  :2funny:
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
joooooj gospon željko baš ste me nasmijali!!!  ;D da,da fakat je jadran zgodan, super je ispao!!! >Big Grin

fala svima na super komentarima!!!  Wink
to live and not to breathe is to die in tragedy !
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)