Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15.01.2008. - Dnevnik
Iva, Iva, to ti je tako, kuž'š - ono - ne?....! Sad kad ti je žmu medijska zvijezda moraš počet po salonima hodat - što kažeš na jednu finsku saunu, pa masaža s manikiranjem i poliranjem...a onda...neka kavica na špici i obilazak fancy dućana? Na večer skočimo malo do Gavelle, a onda u Hemingvay lunge bar ili u Školicu? Sutra bismo mogli na ručak do Incantra u Frankopanskoj, ili možda bolje u Sorizo na Zelenom valu, petkom imaju sjajan menu...Lako je tebi sad - slava i sve to.... pa ti si možeš priuštiti pojavu u medijima bez frizure, to je baš cool....Confusedmitten:
Odgovori
Nemoj me plašiti sa ovakvim popisima čudnovatih mjesta :o!
A ja sam rokerica oduvijek i zauvijek - nitko mene ne može ni frizeru otjerati, pa čak ni roka :2funny: ;D
Nego - ako ste primijetili na fotkama, ja sam na 1 i što radim? Palim cigaretu :-[ :Smile. To je frendica Tanja rekla "moram ovo slikati - u Gradskom poglavarstvu se smije pušiti". A stavili su pepeljaru ispred dvorane, hihi
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
ma rokerice naša, samo te zezam, ne bi ja u Inkantro na ribu, ma, ni da mi platiš. OK, ak mi platiš onda bi :crazy2:

Nego, čitam o nekim travama i nađem biljku - trava iva  - kaže Suban, liječi ta i žuč i jetru! Ha? Što kažeš sad?
Odgovori
BRAVOOOOOO    TEC I IVA Smile Smile Smile Smile Smile

Asad brzo na odmor- ZASLUŽENI. Smile
Odgovori
Boby , moram priznati da ne kužim od kud i zašto toliki sarkazam?
Možda i griješim, bilo bi mi drago da jesam.
-eno na, opet ja traj la la-
Odgovori
Moja ženka ne treba na frizuru. Ja masiram. Ja šopingiram. Iva ne jede ribu. Iva liječi jetru. To je istinito. Tecum je govorio.  8)
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
Svaka cast i sve uspjesnije naprijed bez ikakvih prepreka od srca..zelim..

Ukusi ukusi.Ja mislim da je nasa (ako smijem tako reci)Iva super sa trenutnom frizurom i da ama bas nista netreba da mjenja.
Na kraju krajeva sto mi o tome uopste komentarisemo .Sx ,terapija i rock'n' roll..
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)