Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15.01.2008. - Dnevnik
Počela je kampanja Smile ranog otkrivanja hepatitisa C po domovima zdravlja u Zagrebu i u ZZJZ.
Danas u 13h je bila pressica i nadamo se prilogu u Dnevniku.
Fotke šaljem kad ih sredim...
Testirao se i gradonačelnik Bandić :coolsmiley:, pročelnik Šostar i prof.dr. Ostojić (po 2. put ;D) i brdo novinara.

p.s. ETO zašto nas nema na netu. Jadran obavlja sastanke, a ja sam fizikalac i vozač (molim lepo, sama sam nosila 180 knjiga na 7 lokacija :coolsmiley: - svi me čudno gledali :2funnySmile + napravila toliko priprema za tisak za razne formate plakata da ni ne znam koje :idiot2:. Naime, ko ispadna pozitivan ( Sad) dobit će knjigu for free. Hvala Gradskom uredu za zdravstvo koji je otkupio knjige i omogućio to Confusedmitten:!
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
Iva Iva Ivaaaaaaaaaaa  :2funny:

Bravo ljudi, bas me sram, nist ne radim osim sto kukam  :-[
Odgovori
Iva svaka čast! Crvenim se kao ovaj smile  :-[ Obećao sam da ću svratiti ali me pred blagdane dočekao jedan veliki nož u leđa na poslu od najbližih kolega + depresija koja me sada stalno (valjda zato) trese i nisam baš za ništa >Sad :knuppel2: :uglystupid2:
Roka je u pravu..... vas dvoje radite li radite a mi ostali kukamo li, kukamo.......
Odgovori
Eto fotki Smile - http://www.abchepatitis.hr/component/opt...Itemid,18/
Hvala Tanji Watz iz Transplanta što je slikala (moje nisu toliko uspješne, makar ima među njima i tih :buck2Smile. A naši "aktivni"  :knuppel2: :tickedoff: - ni traga ni glasa! (ne mislim na tebe damir, a roka bi trebala malo batina dobiti, ali samo malo :coolsmiley: :-*)
Where is my Mind?
Odgovori
Zivijo Dnevnik, evo i u najavu su vas stavili, odmah iza inflacije  :2funny: :2funny:

Uf,uf, ni mene bas nema, a i nemam neku ispriku. Malo luftiram glavicu, da bude friska i spremna za novu godinu  :Smile Wink

Pusa ljudi, svaka cast na angazmanu, stvarno ne stajete  O0 Confusedmitten:
You can't reason yourself back into cheerfulness any more than you can reason yourself into an extra six inches in height.
Odgovori
Majjaod mame, stižu ti uskoro brošure uz veliko hvala i sorry na kašnjenju  Wink tiskane su!

Aj Damir navrati da depramo zajedno  ;D I ja bi kukao malo  :Smile

A desant na Dnevnik, a? Ko veliki  Big Grin
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
Nisam vidio Dnevnik , čuo super komentare , Iva me još uz to temeljito izvjestila.
Ej svaka čast ljudi!! Tako mi žao šta sam daleko da vam dam ruke. A vi što ste bliže , nema opravdanja, budite sretni da imamo ovakve ljude , da su vam blizu .Priskočite im u pomoć. Dajte prestanite sa kuknjavom više ko stare babe ste.Treba živjeti !!
Ništa od žalopojki nema , malo zasučite rukave i shvatite radi se za NAŠU STVAR  svi mi oboljeli imat če mo od toga koristi. Nek se samo sruše predrasude odma če nam bit lakši život. A to ovi ljudi rade, svakom aktivnošću ruše predrasude. Shvatite to !! Ali nije dovoljno samo dvoje ljudi treba nas puno. Shvatite da smo zdravlje već izgubili i nemamo šta više izgubiti, možemo samo dobiti.A to je lakši život, život bez etikete.Ili barem sa etiketom na koju če svi normalnije gledati.
Zato vi koji ste  bliže dajte pomognite , promislite za kojekakve gluposti uzimamo slobodne dane i na što trošimo slobodno vrijeme.
Eto toliko od mene 370km od Zagreba.
Očekujem pljuvanje, no samo dajte ako mislite da nisam u pravu , hm!
-eno na, opet ja traj la la-
Odgovori
GENIJALNO LJUDI!!!!!! O0
Super, super svaka vam čast stvarno ste genijalni, to je VELIKA stvar i nadam se da će sad stvari malo lakše ići u pozitivu.
Sigurno su sad baterije na crvenom... :buck2:
Sad je pravo vrijeme da nas neaktivne aktivirate za što god treba da se vaše baterijice malo ponovo napune (Tech ako izdržiš bez aktivnosti Big Grin)
Odgovori
Svaka čast ljudi!

Mene sinoć doma zvali i roditelji i prijatelji, oduševljeni prilogom u Dnevniku! Da, sad je tek njima sve jasno (!), kad vide na televiziji onda je to - to! Bez veze sam ja provela pol života + 48 tjedana u patnji, ali sad kad je tec na televiziji bio, e onda mi tekar vjeruju, hm!

E, nećeš ti tec meni na odmor, nego na televiziju!

A sad me već isti ti prijatelji i roditelji odgovaraju lagano od treninga (taman kad sam počela ozbiljnije trenirati), ponavljajući tecovu mantru: odmarati, odmarati i odmarati...tec, tužit ću te u medijima da treniraš jogu :2funny: :2funny: :2funny:

Bravo!
Odgovori
http://www.hrt.hr/raspored/dnevnik/ - tu ima u arhivi od 15.01.

Nego, ja sam umrla od smijeha :2funny:. Novinarka i Jadran su bili pričali i snimali tu kod nas bar 10 min, a izvučeno je samo "odmor, spavanje" - nigdje NE alkohol etc. ;D ;D :2funny:!!! Što je najgore, ja to tecu stalno ponavljam. A on dalje juri Sad... Nije inače uopće dobro i ima te serumske amilaze malo povišene, valjda kron. pankreatitis rekoše :'( Sad. Ali TO se ne da zaustaviti (to = tec). Danas od 8 ujutro po sastancima, bio nam novinar onda u podne, dostava brošura po apotekama blabla (majo - evo ih, KONAČNO, imam brošuru o B-u u rukama :o ^-^).

p.s. Gledamo zbrisati u Rovinj, nadam se idući tjedan - MORAMO :buck2:

p.p.s. I tko me nazove odmah nakon i što mi kaže?? roka :2funny: veli "a kakva ti je to frizura i zašto se nisi farbala" :buck2: (naime mene nenadano postavili kao statisticu a ja totalno "kućna")
Where is my Mind?
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)