Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Večernji - Mare
(10-10-2006, 06:46 PM)mare link Napisao: hvala vam gospodine predsjedniče i [b]gospođo prva damo![/b]

Haha, prvo gospođa, pa ondak dama, hihihi... Eee, ne osjećam se kao takva, al smiješno zvuči ;D ;D ;D

Fala!! A i za hrabrost da ideš u medije, to 1000x hvala (od svih oboljelih, naravno) - treba što više ljudi pričati ;D!
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
Bog Mare, pozdrav iz Zadra i čestitke za Večernji.  Nisam našla tvoj "CV" na forumu, nema te u "Predstavite se..." - možda si napisala nešto o sebi negdje drugdje ali nisam vidjela,

a zanima me

to što si napisala, da si "godinu dana bila negativna na hepatitis C".  Što to znači, da ga neko vrijeme nisi imala pa ti se vratio?  Sad se opet detektira?  Kakva ti je sad budućnost, čeka li te još jedna terapija?
Odgovori
MARE draga, ja nisam toliko hrabra da idem u javnost i divim ti se zbog toga. PUNO PUNO ti HVALA. Potpuno je drugacije kad se pojavi slika mlade, zgodne osobe i prica o hepatitisu. HVALAAAAAAA!  :-*
Odgovori
I ja kažem!! Mare LEGENDO!!!
Odgovori
ljudi moji, fala vam svima! a zamislite si, to je samo početak...[/color]

[color=green]draga gioia, sve si točno rekla! godinu dana mi se nije detektirao HCV u krvi. al budući da je tako zaribani virus nikad nisi siguran...meni se očito bio učahurio negdje u tkivu i odhibernirao godinu dana, dok se nije odlučio ponovno kopirat...upravo sam prije mjesec dana potpisala zahtjev za novu terapiju, budući da moja doktrorica ( dr. Hrstić  ;D ) smatra da imam veliku šansu eliminirat virus - pod uvjetom da mi terapija traje punih 48 tjedana ( a ne kao prošli put 24 tjedna ). pa ćemo vidit...
:-*
to live and not to breathe is to die in tragedy !
Odgovori
Bravo Mare, svaka čast za hrabrost- u Večenjem.  Smile Ajme, a ja mislila da si se izlječila (i da se virus nije vratio). Drži se! A da smo bar svi tako vedri i optimistični!
Odgovori
ma taj virus je presićušan da bi se ja zamarala s njim!!!! samo veselo naprijed i ne razmišljaj o gadu! rađe nek on razmišlja šta mu ti radiš svojim pozitivnim i nabrijanim razmišljanjima!  >Big Grin
to live and not to breathe is to die in tragedy !
Odgovori
(10-22-2006, 11:21 PM)mare link Napisao: ma taj virus je presićušan da bi se ja zamarala s njim!!!! samo veselo naprijed i ne razmišljaj o gadu! rađe nek on razmišlja šta mu ti radiš svojim pozitivnim i nabrijanim razmišljanjima!  >Big Grin
  O0 O0
Odgovori
(10-23-2006, 09:09 AM)santiago link Napisao: [quote author=mare link=topic=78.msg680#msg680 date=1161552066]
ma taj virus je presićušan da bi se ja zamarala s njim!!!! samo veselo naprijed i ne razmišljaj o gadu! rađe nek on razmišlja šta mu ti radiš svojim pozitivnim i nabrijanim razmišljanjima!  >Big Grin
  O0 O0
[/quote]

MARE  Confusedmitten: zbog tebe i takvih kao ti i ja sam pocela ovako razmisljati, a izgleda da cu uskoro i krenuti sa ubijanjem neprijatelja!
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)