Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SVIMA ZAINTERESIRANIMA
za stavljanje pegiliranog interferona na listu skupih lijekova za sve genotipove: ako želite da se nešto po tom pitanju promijeni, izađite iz sjene - anonimnosti, učlanite se u Udrugu, u brojnosti članstva je snaga za promjene. Ovo je poziv i savjet mudrijih od mene. Mnoštvo grla glasnije viče. Od privatnih poruka i jadanja neće biti puno vajde. Svaki oboljeli genotipa 2 ili 3 koji traži liječenje pegiliranim interferonom, čak iako ga dobije, uzima terapiju onima oboljelima od HCV genotipa 1 i 4.
Kada pegilirani interferon dođe na listu posebno skupih lijekova, neće se promijeniti dosadašnji pristup liječenju različitih genotipova.
Apeliram na vas, ako želite promjene za sebe i druge, aktivirajte se!!!!!

Isprike svima ako zvučim strogo Wink ali situacija vam je takva, to je sura realnost >Sad i trenutno nemam inspiracije kako to ljepše priopćiti :-[

Na Ministarstvo smo predali dva zahtjeva, jedan za stavljanje inf. na listu skupih lijekova HZZO-a (čujemo da će proći) i drugi za liječenje svih genotipova pegiliranim interferonom. Za potonji borba tek slijedi.
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
Tec treba li još kaj osim one pristupnice kaj sam ispunil na Cvjetnom. Pozdrav. Big Grin Big Grin Big Grin
Ništa mi neće ovaj dan ...
Odgovori
;D ;D
Treba napraviti party genotipova 2 i 3, pa da svi plešu i urlaju, pa da nas posnime ;D!
Naravno, svi genotipovi su dobro došli, a i negativci Smile Smile!!!
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
Citat:Tec treba li još kaj osim one pristupnice kaj sam ispunil na Cvjetnom. Pozdrav. Cheesy Cheesy Cheesy

Treba, izliječi se! Predsjednički ukaz ;D
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
Sorry, ukazi ne vrijede za penziće. Mi smo ti sitna bića koja čekaju povrat mirovine i šajbamo po kontenerima. Zekam se Predsjedniče, a i ti bi se mogel malo skoncentrirati.  ;D
Ništa mi neće ovaj dan ...
Odgovori
Koncetrirati se, misliš na izliječenje predsjedničke osobe? Smile
Odgovori
(10-09-2006, 09:57 PM)zzeljko link Napisao: Tec treba li još kaj osim one pristupnice kaj sam ispunil na Cvjetnom. Pozdrav. Big Grin Big Grin Big Grin

He, he, možeš npr. ić u novine pričat k'o naša Mare Smile... Lijepo na naslovnicu Men's Health-a te metnemo 8)!
Ne, ozbiljno, ak ti to nije "strano", dobro dojde da što više oboljelih priča u javnosti!
Tecumseh je već dosadan svima, hihi ;D ;D
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)