Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selidba sjedišta udruge - proljeće negdje....
Dakle, danas smo imali sastanak familijarni (prozivani smo da smo familijarna udruga, u sukobu interesa :coolsmileySmile. Ekonomsko stanje je takvo da ćemo morati natrag precima svojim, tj. mojim. A ovaj stan kojeg sam naslijedila, morat ću iznajmiti (isto tako luksuzni - ljudi moji, da li znate da se priča da "udruga ABC Hepatitis ima 2 luksuzna prostora i da si isplaćujemo ogromne plaće :2funny: Confusedmitten:").
Ali, sve 5 - kao prvo to će biti negdje za pola godine, a kao drugo - normalno i u stanu u kojem sam odrasla ćemo se družiti :coolsmiley:! Ako treba i tulum, pa nije mi mama rokerica bezveze ^-^!!!

Eto, ja sam odmah to javila jer smo sjedili i vijećali i lako ćete nas i tamo naći = Mihanovićeva ulica (ugao Mihanovićeve i Gundulićeve, točno preko puta ulaza u Botanički vrt)

:-* :-*
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
nema šta, šminkeri s TRI stana u CAPITALU ;D ;D ;D  i to sve u strogom epicentru  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

nego, da utefterimo i moj stan kao podružnicu NOVI ZAGREB :2funny:

e ivi, ivi, sad tek da vidiš ćakule koje će uslijedit!!!  Koja pomutnja >Big Grin >Big Grin >Big Grin
Odgovori
E Iva, dobro da otvorih ovaj post, nakon duuuugo izbivanja sa Foruma. Dobro je znati da se selite u neko vrijeme, da se ne bi slucajno zaletila na staru adresu. Ova ce mi adresabiti blize kad idem s posla, he he  Smile Wink
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)