Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HRT - "Sasvim obični ljudi"
Ah, vidio si situaciju tecumseha (kad sam na tvoje predstavljanje odgovorila), daklem ništa od micanja virusa, ali se bude jetra valjda malkice "popravila", tome se nadamo!
A onda lijepo čekati ove nove inhibitore proteaza ili što će već doći ???!!!
Ali, neka samo prođe ta terapija, pa onda da mu još to kamenje iz žuči povade, pa bude valjda malo bolje Big Grin
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
da,slicno smo slucajevi...ali nek se jetrica oporavi,fibroza popusti...kamenje kazes??...ja ih operirao 1996 i to za vrijeme (prve) terapije...imao sam 3 napada zucnih kamenaca u kratkom vremenu,moralo se vaditi...prva dva prije terapije,a zadnji taman na pocetku...trajao je skoro 7 dana...uhh...ali to je iza mene ;D
Odgovori
Ja sam taman bio u Zagrebu u bolnici tada....dan prije sam bio na biopsiji jetre (radila je Dr.Adriana Vince) i eto cijela soba je gledala to na TV-u!
Bilo je Stvarno OK
Odgovori
Citat:Ja sam taman bio u Zagrebu u bolnici tada....dan prije sam bio na biopsiji jetre (radila je Dr.Adriana Vince) i eto cijela soba je gledala to na TV-u!
Bilo je Stvarno OK

Drago mi je što je biopsija dobro prošla! Mogao si navratiti, mi smo na par minuta od Zarazne. Ako se odlučiš dobrodošao si Smile pa da se vidimo in vivo Smile
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
Dobro je stvarno prosla...nisam nista pio protiv bolova-to sve govori!
Nisam znao da ste vi tu blizu...hebiga da sam znao vidili bi se definitivno! Eto ja se nadam da ču dolazit u ZG za 4-5-6 mj (Zg mi se full sviđa, vazda se veselim kad dolazim gore...a zamisli da ne dolazim iz ovih razloga...uf..bio bi sretan ko malo djete) pa ču se javit prije pa se i vidimo,volio bi to, i popijemo hehe malo domače travarice  ;D ;D šalim se!
Odgovori
[b][size=10pt][color=red]Imam sreću da na  kablovskoj tv mogu da pratim i nekoliko hrvatskih kanala, izmedju ostalog i HRT1 i dva.
U četvrtak sam ovde u ofisu čekao neki prilog o HCV-u u nekoj emisiji koja je trebala početi u 17h na HRT 1 ali nisam imao strpljenja te odoh kući a kad sam došao kući zaboravih na to.
Zato, ovim apelujem na vas, koji živite u HR ,da ubuduće kada ide neka emisija vezana za našu problematiku objavite par dana ranije, ovde na sajtu.
pozdrav i unapred hvala
Odgovori
Citat:Zato, ovim apelujem na vas, koji živite u HR ,da ubuduće kada ide neka emisija vezana za našu problematiku objavite par dana ranije, ovde na sajtu.

Čupsi, u pravu si, naš propust  :-[ i nije jedini  :-[ :-[ a snimke imamo sve na dvdu, treba ih još divxati i smanjiti za web pa će ih svi pacijenti ;D moći skinuti i pogledati  Wink
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
Bravo bravo!!!  Izdržite i ne dajte se!!!  My the Force be with you!!!

A u kojem broju Cosma će to biti?  Za listopad... ili biće za studeni?
Odgovori
Za studeni ;D!!
Mislim da izlazi 20.10. (hm, inače nikad to ne kupujem Tongue, a sad "moram", hihi)
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)