Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HRT - "Sasvim obični ljudi"
Eh, da nisam bila najavila >Sad. Prvo sam se nećkala, jer me bilo strah kako je ispalo, jer je Jadrana voditeljica pitala sasvim nenajavljena pitanja (trebalo je biti više onako "kako živjeti s HCV-om), pa smo se bojali kako je ispalo :-[ :-[ Tongue
A onda sam stvarno ZABORAVILA :Smile :Smile
Eto, bilo je danas na HRT u 16:10... I bio je naš dopredsjednik IVAN (živio Ivan ;D), i doc. A. Vince i Jadran (tecumseh - i na kraju uopće nije loše ispalo ;D).... i još jedna pedijatrica i akupunkturistica...
Mi smo tek sad stigli pogledati snimku :-\... A bitno je da telefoni nisu prestali zvoniti do 21h!!! Jest da smo premoreni i da mi je grlo presušilo, hihi, al mogu ja blebetati duugo Tongue... I stvarno je dobar osjećaj kad nekom objasniš tako neke osnovne stvari, pa smiriš nekog tko je tek saznao (zato smo tu Big Grin Big Grin)
Eto, a sutra, molim lijepo, dolazi Cosmopolitan Wink! Naša Mare je već poslikana i dala intervju i još sutra će uslikati Jadrana (hm, upravo je uzeo 44. injekciju) i još ponešto o udruzi... Još će HCV biti "in" (hmm, malo crnog humora :-\)
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
(10-05-2006, 10:55 PM)iva link Napisao: Eh, da nisam bila najavila >Sad. Prvo sam se nećkala, jer me bilo strah kako je ispalo, jer je Jadrana voditeljica pitala sasvim nenajavljena pitanja (trebalo je biti više onako "kako živjeti s HCV-om), pa smo se bojali kako je ispalo :-[ :-[ Tongue
A onda sam stvarno ZABORAVILA :Smile :Smile
Eto, bilo je danas na HRT u 16:10... I bio je naš dopredsjednik IVAN (živio Ivan ;D), i doc. A. Vince i Jadran (tecumseh - i na kraju uopće nije loše ispalo ;D).... i još jedna pedijatrica i akupunkturistica...
Mi smo tek sad stigli pogledati snimku :-\... A bitno je da telefoni nisu prestali zvoniti do 21h!!! Jest da smo premoreni i da mi je grlo presušilo, hihi, al mogu ja blebetati duugo Tongue... I stvarno je dobar osjećaj kad nekom objasniš tako neke osnovne stvari, pa smiriš nekog tko je tek saznao (zato smo tu Big Grin Big Grin)
Eto, a sutra, molim lijepo, dolazi Cosmopolitan Wink! Naša Mare je već poslikana i dala intervju i još sutra će uslikati Jadrana (hm, upravo je uzeo 44. injekciju) i još ponešto o udruzi... Još će HCV biti "in" (hmm, malo crnog humora :-\)

nisam vidio, ali budem kod vas dvoje  ;D ;D ;D

odmorite malo i stanite na loptu
D.
Odgovori
PA Iva ! Ja sam i to propustila! Morat cu doci kod vas pregledat sve te snimke, a s obzirom koliko toga ima bolje vam je da pocnete presnimavat i distribuirati..
Odgovori
i ja gledao...bilo ok...velika je to stvar iako bi bila puno veca da se dobije bolji termin i veca minutaza,gledanost uhh..pada mi na pamet "otvoreno" i hcv :Smile
Odgovori
je, je! prošle godine skoro dobili, pričali s hloverkom i onda je odlučila da nije zanimljivo :-\
no, možda bude opet latinica, znamo jednu kaj radi... pa je rekla, zašto ne bi ponovo Smile Smile
samo za sad, MALO ODMORAAAA ;D ;D
Where is my Mind?
Odgovori
odmor??...moze moze,nista bez odmora ;D ;D
Odgovori
je, sad moram malo kukati u ime tecumseha (a i mene) da smo stvarno mrtvi... a pogotovo on, ostale još 4 pikice, sav mi je slabašan, a nikak da odspava k'o čovjek :'( :'(
Where is my Mind?
Odgovori
hebiga...jos malo,brzo ce to...iako su 3 tjedno sigurno gore nego jedna...ja se jos uvijek nadam pegiliranom pa cu saznati iz prve ruke Wink
Odgovori
da, sigurno jesu :-\!
ma dobro se držao do kraja ljeta, ali od ovih svih organizacija i petljancija odu i živci i sve... pa je prije bio loše par dana nakon injekcije i imao bi bar 2 "normalnija" dana... a sad tog više nema zadnjih mjesec dana - drži ga stalno i temp i sve, kako to već ide (ali, vjeruj mi, ja što nisam bolesna, hm jesam-dijabetes, sam isto ko da me parni valjak prešo :o!
Ali, dobro je, polako, pa budemo ko novi!
Where is my Mind?
Odgovori
ma sta novi!!,glanc novi ;D ;D...nekome treba kirurg plasticar,a nekome volja i pegasys...kako zivot pise romane ;D ;D
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)