Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hepatitis C - Za sve koji žele znati više...
ma znam tec da to nije vezano sa vama, ja samo kukam jer sam bijesna, fakat ovde u bosni covjek nije u mogucnosti nista imati. katastrofa. ok, poslacu kolegicu vama, a vi je opteretite hihihi.  O0
Odgovori
napokon imam knjigu u ruci!  Big Grin
Odgovori
Imaš knjigu? Kako ??? Jel ti se sviđa...prijelom  ???  Wink
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
kupila mi drugarica u knjizari. knjiga je super, prijelom takodje  Wink a svakako je preporucujem svima!
Odgovori
odlicna knjiga......... btw jel moze neko dignut onaj video od prije jer niti jedan link ne radi  Sad  puno hvala
Keep ya head up
Odgovori
Pozdrav javaljam se iz Visokog kod Sarajeva iz BiH.Naime moja majka ima caj s kojim je izlijecila Lezije jetre Hepatitis B C...Taj caj je u obliku korijena koji se kuha a kosta 50KM ili 25 Eura.1 tura moze biti 30 dana.Svi zainteresovani nek pisu na email...jakuza-lord@hotmail.com..Ovo nije neka zezanciija..Ozbiljan sam ukoliko ste zainteresovani kontaktirajte na email pa cete dobiti moj broj telefona na koji se moze dogovorit sve.:.PONAVLJAM NIJE ZEZANCIJA  Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)