Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hepatitis C - Za sve koji žele znati više...
Tokom dana tj. veËeri video Êe biti dostupan na stranicama.

Zahvaljujem na razumijevanju.  O0

haha, Spider - pa kako se ne vidi da si ti editirao moj post?? :coolsmiley:
Evo sad sam ja = iva... Spider još mora neke tehnikalije popraviti O0, pa se strpite :buck2:
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
Video materijal sa obilježavanja Svjetskog dana svjesnosti o hepatitisima. Snimatelj je Jasenko Rasol. Datoteka je velika oko 44MB, traje oko 30 min te je slobodno možete skinuti ovdje (preporuka desna tipka miša na link pa Save link. Pošto je datoteka tako velika te tko je želi pogledati online slobodno neka zaviri na ovaj link.
D.
Odgovori
pogledala filmic i........klapklapklapklapklapklapklapklap  O0 O0

Pa jel to moguce, ovakve stvari vani organiziraju cijeli timovi ljudi, a kod nas Iva i Tec. Vas dvoje lijepo sada uzmite najmanje godinu dana odmora od udruge. Ovo sta ste napravili u samo dvije godine postojanja je nevjerovatno, cestitam, na odlicnom poslu  O0 O0 
Izvrstan odaziv ljudi, govornici su bili super, fina papicaa i malo romantike  Confusedmitten: Confusedmitten:
You can't reason yourself back into cheerfulness any more than you can reason yourself into an extra six inches in height.
Odgovori
(10-12-2007, 02:19 PM)majaodmame link Napisao: pogledala filmic i........klapklapklapklapklapklapklapklap  O0 O0

Pa jel to moguce, ovakve stvari vani organiziraju cijeli timovi ljudi, a kod nas Iva i Tec. Vas dvoje lijepo sada uzmite najmanje godinu dana odmora od udruge. Ovo sta ste napravili u samo dvije godine postojanja je nevjerovatno, cestitam, na odlicnom poslu  O0 O0 
Izvrstan odaziv ljudi, govornici su bili super, fina papicaa i malo romantike  Confusedmitten: Confusedmitten:

je istina je, ja da mogu više pomoć pomogao bi, ali priroda moga posla je takva kakva je.
D.
Odgovori
(10-12-2007, 09:58 PM)Spider link Napisao: [quote author=majaodmame link=topic=797.msg11462#msg11462 date=1192191593]
pogledala filmic i........klapklapklapklapklapklapklapklap  O0 O0

je istina je, ja da mogu više pomoć pomogao bi, ali priroda moga posla je takva kakva je.
[/quote]

je, je, FALAAAA!!!
ovaj romantični dio mi je bio :-[, ali jaaako lijepo... samo da ste me vidjeli, crvenila sam se k'o :buck2:, ali naravno i ja volim cmi-cma ponekad, hihihi!!!
a spider je odradio super fotke i mare štand, nema prigovora (ljudi rade, normalna stvar da se ne stigne više)

Eto, glavno da smo uspjeli, da je knjiga tu... To što su nas mediji zaobišli (ne svi, evo bilo je nešto i u Teni i jučer u prilogu "Zdravlje" od JutarnjegSmile - to je bzvz... Ali opet, ljudi koje zanima, saznati će za knjigu, jer Mozaik knjiga (Miš d.o.o tu spada) poprilično jak u distribuciji (znate one "dosadne" kataloge :Smile :2funny: :coolsmileySmile...

A mislim da nam stvarno treba jaaako dugi odmor... A taj će izgledati tako da će Jadran konačno na kontrolne preglede (kasni zbog svega ovoga), a bome i ja... Dakle, sad je red doktora, red administrativnih predaja izvještaja :tickedoff: :Smile....

Pusa svima, tu smo - ali pomalo mislimo i na Jadranovo i moje zdravlje 8) Confusedmitten: Confusedmitten:
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
braaavooo!!!!!!!!!

jednostavno nemam ništa drugo za reći.
Odgovori
Veliko BRAVO!!!!!
Malo je danas ljudi koji su spremni uloziti toliko sebe u jednu akciju od izrazito velikog znacaja za sve one koji su svjesni toga i koji ce toga tek postati svjesni. Zato jos jednom za sve akcije, a posebno za DAN SVJESNOSTI super svjesnima Ivi, Tecu i ostalima koji su uzeli ucesca u svemu ovome!!! Smile
Odgovori
Hvala, Iva, upravo je sajam knjiga u BG u i nadam sa da cu uspeti da pronadjem tu knjigu, obzirom da nema takve literature kod nas . OK, ja vladam engleskim i mogla bih da nabavim i na engleskom, ali zasto, ako ne mora.

Pozdrav
Odgovori
Dakle, kniga je  Confusedmitten:

Kasnim sa pohvalama jer znaš mene, živim na cesti  Big Grin

Sinoć sam se vratila sa mora  :Smile a stvari neću ni raspakirat jer auto bi već nazad  :uglystupid2:
Odgovori
hmmm, ima skoro dva mjeseca da sam knjigu narucila preno interneta. ni traga ni glasa, jos je nisam dobila.... malo sam ljuta.... iva, znas li ti koliko im treba da dostave knjigu u bl? svjetlosna godina?  >Sad
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)