Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obilježavanje Svjetskog dana svjesnosti + knjiga
Pa da li ce itko od vas doci??? Nitko nista ne govori :'(.... Kava, voda & sokici... šmrc....
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
ma došla bi 100%-samo da sam malko bliže-mislim ni VU nije na kraj svijeta al....
bit će i to jednom-ako ništa, a onda bar da vas upoznam(službeno).-i narafski da srknemo kavicu  Wink
Odgovori
(09-26-2007, 09:32 PM)violeta link Napisao:ma došla bi 100%-samo da sam malko bliže-mislim ni VU nije na kraj svijeta al....
bit će i to jednom-ako ništa, a onda bar da vas upoznam(službeno).-i narafski da srknemo kavicu  Wink

Confusedmitten: Confusedmitten:
Ajde, bar se netko oglasio! Razumijem vas koji niste u zg (ali naravno dođite na kavicu ako naletite tu)...

Mi sad muku mučimo - tko će uopće doći (osim poznatih faca koje upravo okupljam...)?
Ivan neće...
Mare i Spider hoćeee O0 O0
roka u Zadru - krenula na terapiju O0
zlatar na medenom mjesecu :coolsmiley:

Aliiii, zzeljkoooo???? Budeš tiiiii???
Malo nam je ove godine puniji raspored.. Pa će se letiti sa štanda do "Škole" do kavice :uglystupid2:
Where is my Mind?
Odgovori
ajde tko može neka dođe, bilo bi lijepo da nas je što više.  O0
D.
Odgovori
Ne znam kako je gore ali u Ri je prolom oblaka,
zelim vam lijepo vrijeme za sutra!!  O0 O0
Ufotkajte malo da vidimo i mi koji ne mozemo doci  :-\
You can't reason yourself back into cheerfulness any more than you can reason yourself into an extra six inches in height.
Odgovori
Naravno da ćemo sve poslikati :coolsmiley: Smile
Where is my Mind?
Odgovori
(09-28-2007, 10:30 AM)majaodmame link Napisao:Ne znam kako je gore ali u Ri je prolom oblaka,
zelim vam lijepo vrijeme za sutra!!  O0 O0
Ufotkajte malo da vidimo i mi koji ne mozemo doci  :-\

za sada je sunčano  Confusedmitten:

fotke? tko je vidio fotkat? treba doći, nije zagreb od rijeke daleko, kaj je to samo cca 150 km  :coolsmiley:
D.
Odgovori
(09-28-2007, 02:07 PM)Spider link Napisao:za sada je sunčano  Confusedmitten:

fotke? tko je vidio fotkat? treba doći, nije zagreb od rijeke daleko, kaj je to samo cca 150 km  :coolsmiley:
Koliko ima Alpe-Zagreb? ...posto sam tamo sutra ;D
(bussines not pleasure  Tongue )
You can't reason yourself back into cheerfulness any more than you can reason yourself into an extra six inches in height.
Odgovori
eee...baš je super bilo, veselo i aktivno! super su mi takvi dani kad se okupimo i malo se podružimo, a usput se i neki dobri poslić napravi!a bome su danas obavljeno mnogi pohvalili 8) >Big Grin! žao mi je što nije više naših ljudi došlo :-[  i dalje ću se nastavit nadat da će se to jednom promijenit i da će nas biti sve više na takvim ZA SVE KORISNIM okupljanjima! a sad predsjedniče i prva damo, bježte na zasluženi odmor! :-* pozdrav svim forumašima
to live and not to breathe is to die in tragedy !
Odgovori
Mare, ekipo...! Žao mi je što nisam došla :'( ali sam full u komi u nekoj jakoj virozi već peti dan i nije baš bolje (bole kosti, mišići, bila temp, jak kašalj....dobila sumamed ali ga nisam uzela nego se forsiram s homeopatijom i čajevima... Fakat mi je žao što nisam došla na "Godišnji dan" ali kaj se može. Ajde čekamo fotke pa da bar malo vidimo.. Smile Wink
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)