Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koloidno srebro?
Ja pila i to srebro sve dok nisam naišla na ovo i isprepadala se

http://www.together.net/~rjstan/rose1.html

http://dermatology.cdlib.org/111/case_re...dhera.html
Odgovori
Buuuu :o! To mi je već tec jednom rekao a i ovdje gore:
Citat:Bravo, super naziv), osim onim jadnicima koji popiju previše pa doživotno posive???

Dakle, nisam niti ću ga piti 8)!
A bome ni Noni - izgleda da je nahranio i mene i moje E.Coli usput, kad tako lijepo bujaju :2funny: :2funny:! A možda je i slučajnost, ali neću  Tongue!

[Nisam sad ja neka antireklama, ali meni nije poboljšalo opće stanje ni šećere - možda sam trebala duže piti. Ali NEĆU. A 2 članova udruge s kojima smo u kontaktu nas konstantno uvjeravaju da imaju više energije, oboje oboljeli od HCV-a... Mislim da je opet ono "kako kome"...]
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
Pa čovječe ovi su doslovce "posrebrili"
možda je tako i nastao SREBRNI LETAČ
[Slika: 442px-Silver_surfer.jpg]
DAKLE ONE KOJI SE KLJUKAJU KOLOIDNIM ZVAT ĆEMO SREBRNI JAHAČI!

Dali ste znali da srebra ima i u vodi koju pročisti "Britta"?
Tresla se brda, rodio se miĹĄ!
Odgovori
mene su zvali srebrnim letačem  8) a pio sam i brita vodu  8) dakle sam koloidan svud po tijelu  Wink
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
ne barci mi u noni!!! hihi, kazu da se mora piti bar dva mjeseca da se osjeti ikakav ucinak. e sad, naravno da je individualno, i naravno da je sve stvar toga kako osoba koja konzumira neku namirnicu dozivljava njena svojstva. ja sam izgleda tip koji se moze ufurat da je i kecap ljekovit. meni daj govno, i reci mi da je dobro jesti ga, i odmah cu se osjecat bolje  :2funny:
mozda je slucajnost, a mozda fakat reagujem na te stvari. evo kombucha mi je dovela nerve u savrsen red (ili sam se opet zestoko ufurala)... no, od kako je pijem, stvarno sam druga osoba.
Odgovori
Meni je od kombuche recimo loše panika i sl.
Odgovori
(05-22-2007, 10:42 AM)tecumseh link Napisao:mene su zvali srebrnim letačem  8) a pio sam i brita vodu  8) dakle sam koloidan svud po tijelu  Wink

A na čem si to Tecu letio?  Big Grin
Odgovori
(04-30-2007, 12:57 PM)zlatar link Napisao: Citati su vrlo zanimljivi i inspirirajući!!  O0 hvala što si to podjelila s nama, možda se baš neko zakači i izlječi jer je pročitao tvoju poruku, možda mu pomogne vodica a možda autosugestija, u svakom slučaju cilj je postignut!!  O0
Nebih rekao da je auto sugestija u pitanju... i sam sam lječio hepatitis interferonom pegasis + ribavirin, terapija 10 mjeseci... ako mi tada nije pomogla autosugestija vjerovatno nije ni sada sa srebrom...
Uglavnom srebro proizvodim sam i pijam ga več oko pola godine, i rezultati su mi više nego odlični. Ja sam zdrav čovjek od kad ga pijem, čak mi ni alkohol ne smeta što je nevjerovatno... toplo ga preporučujem svima O0
Odgovori
Znači da si se liječio i virus ti se vratio? Kakvi su rezultati viremija uz koloidno srebro? Jesi napravio PCR na početku uzimanja srebra i sad nakon 6 mjeseci?
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
(08-04-2009, 10:18 PM)tecumseh link Napisao: Znači da si se liječio i virus ti se vratio? Kakvi su rezultati viremija uz koloidno srebro? Jesi napravio PCR na početku uzimanja srebra i sad nakon 6 mjeseci?
Istina, bio sam negativan poslje terapije, ali sam recidirao čim je terapija završila. Iskreno od kada pijem srebro nisam još išao na kontrolu krvi, planiram sad za koj mjesec... HCV vučem več 15 godina i puna mi je kapa kontrole krvi, pa mi se nigdje ne žuri, ako me razumiješ! Ali jednostavno osječam promjenu nabolje a to je sve što mi treba, čak ako se virus i ne povuče u potpunosti ja ču biti zadovoljan dosadašnjim efektom!
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)