Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NONI
ma noni je ok, nije carboni napitak, kao ni aloe vera, ni ehinacea, ni kombucha ni bilo sta, ali ako se ti doooobro "ufuras" da ti to pomaze, onda tako na kraju i bude....
in ufur veritas  O0
Odgovori
Evo, ja danas uzela duplu dozu - štamprlek viška... Pa što bude :coolsmiley:!
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
ma od viska glava ne boli, bice ti suuuupeeeer!
Odgovori
in ufur veritas  

O0 O0 :2funny: :2funny:
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
:Smile :Smile ... rod'la me moja mati mudru  :Smile :Smile al' stvarno, ne mogu ti opisati kako se ja znam ufurati... i pali, sto je najgore! bolja sam! vedrija, cila, mila, vesela, raspjevana, UCIM mo's mislit, cak i pamtim ponesto ... a sve thanx to ufur!  O0
Odgovori
In ufur veritas, to je istina! ja se svako malo ufur i sve realno bude, samo kaj si isfuram bed!
:lud:
Tresla se brda, rodio se miĹĄ!
Odgovori
e, gazda, pa nitko nije skroz zdrav, osim malih beba, šta ti je? eh, da je cura muško, zvala bi se duško!

hajde, daj, ufuraj se...e, da ja imam ovu pamet a one godine...??? e, da imam, e, da imam - ali nemam - imam to što imam i točka!

znaš kako cigići pečeju palačinke?  e, da imamo brašna ko što nemamo masti, posudili bismo od susjeda tavu pa bi ispekli palačinke :bo:

pozdrav mladiću, nešto te dugo nije bilo! šta si opet malo do mauricijusa bio svratio?

Odgovori
ja sam u posljednje vrijeme ufurana da mi uzbrdo-nizbrdo u kombinaciji sa samomasazom anticelulit masazerom razbija celulit  :bo: i guess what? razbija ga  :lud:
di si guzda, nema te ko ni proljeca  >Big Grin
Odgovori
(04-26-2007, 08:58 AM)Gazdamatas link Napisao: Noni je zapravo obični voćni sok koji ima najveću prehrabeni spoj vrijednosti.

Mangosteen ima većeg  ;D
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
www.almaresearch.com

Evo shta sam ja nashla za Nonija, u Makedonii je kao neki novi preparat koji se prodaje za 100 eura znaci duplo nego kod vas  :knuppel2:
Poshto u ovoj zemlji prosecna plata je 250 eura mi mozemo da si priushtimo 100 eura mesecno  za havajski sok  :buck2:

Trazimo neku alternativu, neka nabavna cena kako bi ga uzeli pa da probamo nemoze da shkodi.
Pozdrav.
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)