Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FESTIVAL ZDRAVLJA
aaaaaaaaaaaaaaaaa  :-*

super slike  O0
Odgovori
divni ste  O0 a i ova "zdrava hrana" mmmm mljac.... uh, a ja na dijeti  Tongue
Odgovori
aaaa baš ste lipi-pravi pozeri-neka super ste
Odgovori
hvala  na izvještaju, skoro smo stigli u subotu ali dug je život pred nama pa biti će još prilika Smile
Dobar sam ko kruh, svi bi me noĹžem rezali!  Angel
Odgovori
Dobro Jadrana i Mare raspoznajem ali... i Željka, ali ko su ostali, ko je onaj krupniji čovjek, i onaj dečko s naočalama,
i ona mama sa sinom žutim i ko su svi ti ljudi i ona teta sa plavom frčkavom kosom?  :o
Tresla se brda, rodio se miĹĄ!
Odgovori
(04-22-2007, 10:10 PM)Gazdamatas link Napisao: Dobro Jadrana i Mare raspoznajem ali... i Željka, ali ko su ostali, ko je onaj krupniji čovjek, i onaj dečko s naočalama,
i ona mama sa sinom žutim i ko su svi ti ljudi i ona teta sa plavom frčkavom kosom?  :o
sve zaraženi...bolje da ih ne znaš...bljakkk

Wink
Odgovori
Citat:sve zaraženi...bolje da ih ne znaš...bljakkk

:2funny: :2funny:
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
ajajajajaj santijago, ako se ikoga veselim upoznati to si ti!!  :2funny: :2funny:
Dobar sam ko kruh, svi bi me noĹžem rezali!  Angel
Odgovori
(04-22-2007, 10:47 PM)tecumseh link Napisao:
Citat:sve zaraženi...bolje da ih ne znaš...bljakkk

:2funny: :2funny:

:2funny:

e, gazda, da se geneš znal bi raspoznati. a i bilo je već fotki po forumu pa polovi Tongue
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
(04-22-2007, 10:10 PM)Gazdamatas link Napisao: Dobro Jadrana i Mare raspoznajem ali... i Željka, ali ko su ostali, ko je onaj krupniji čovjek, i onaj dečko s naočalama,

e gazda gazda, pa barem neke fotke imaš i na glavnoj stranici :-)  a i bilo je već fotki. imaš zadatak da sam otkriješ tko je tko  :2funny: :2funny:
D.
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)