Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mjesečni nalazi
Fala, Vanesa! Tec se još razbuđuje i krećemo na Cvjetni :o!
Nego da, B kompleks i Zn baš i pije :-\, Mg isto ponekad...
Ma, eto opet te štitnjače - hipotiroidizam = visok TSH ne?? (to znam da sam kad je majja pitala, tako našla, a uvijek sam mislila da je obratno). A Tec je imao jednom visok TSH, ali one slobodne T3 i T4 normalne. I sad na terapiji mu sve normalno bilo.
Ko zna, možda je pokisnuo tamo negdje 1986 Smile. Znaš da su govorili da taj oblak ide okolo i da je najopasnije kad pada kiša. Tako je naš pas, stari Duško, bio beba tada i morali smo ga šetati. I onda je izras'o u ogromnog, 8 cm višeg od dozvoljenog max za ptičare, pa smo se zezali da je to od Černobila Tongue...
E, jesam se raspisala ovako rano ??? Ma nije ta AF valjda ništa, hvala na trudu Smile i vidimo se na štandu!
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
Dala sam se u raspitivanje oko alkalne, pa cim nesto doznam, ja cu da javim!! Inace, rezultati i nisu toliko losi!! MM su sada trombociti i hgb jos nizi (a on je stigao do 19-te!!), ali mu za sada ne smanjuju dozu!!
Odgovori
Saznala sam da to ne znaci ama bas nista!!  :-\
Odgovori
Ma jel se po zavrsetku terapije mora opet raditi biopsija,naime jedan frend mi je reka da je on radija?
Nti mate da m je sa bakalara.....i kruva teke friškoga za točat...pa fritula posli,ajmeee......
Odgovori
Iva skazat:
Citat:  Ko zna, možda je pokisnuo tamo negdje 1986

bio sam u sunčanom Dramlju na vikendu i kad smo čuli oma smo se išli šetat po obali, sve bilo opustjelo, prava milina  :coolsmiley:

Bere pitat:

Citat:Ma jel se po zavrsetku terapije mora opet raditi biopsija,naime jedan frend mi je reka da je on radija?

More al i ne mora, mene bi zanimalo jer mi je fibroza odličan (5).
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)