Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HRT "Život uživo" danas popodne
Nažalost, gotovo je, ko je vidio - vidio...  Bio je danas oko 17:10 onaj prilog iz Zadra o kojem sam pisala jučer na http://www.abchepatitis.hr/forum/index.php?topic=377.0
Odgovori
Ja sam gledala  Smile I konačno sam vidjela dr. Morovića tako da sad mogu spojiti lik i djelo  Confusedmitten:

Nije mi jasno šta je došli do nesporazuma? Mislim, kakva je to zavrzlama oko financiranja?
Grad je odlučio financirati zar ne?
Odgovori
A da, izgleda da on nije znao da su oni potpisali i za ovu i za iduću godinu po milijun kuna, ali možda je eto došlo do njegovog previda jer je prezaposlen, vjerujem Gradu: kad na državnoj TV kaže da će financirati, bud' sigur' da oće  O0
Odgovori
Da, naravno, i ja vjerujem da je to rješena stvar  O0
Samo mi žao dragog doktora što je ispalo da je neinformiran :-\

Odgovori
ma da, iznapadali čovjeka bez veze-al to je ionako hrvatska praksa
Baš mi je drago da se o hep-u govori i djeluje sve više,eto šta kažu da se u zadnjih nekoliko dana javilo još 7 ljudi što znači da informacija ima dobar prolaz  O0
ma javnost treba izbombardirat,da ti naši klinci znaju i da budu svjesni nevidljive opasnosti pa ko voli nek izvoli,
u svakom slučaju skidam  :coolsmiley:ljudima koji su na prvoj crti i koji žrtvuju svoje slobodno vrijeme (i zdravlje), kako bi prikupili i odaslali informacije na svako bojište-koja čast-među nama ima stvarno pravih anđela  Confusedmitten:
Odgovori
ma svaka čast doktoru-al kad sam napisala "naše anđele" mislila sam na Ivu i Tec-a i ostale koji su danonoćno što u udruzi-što na forumu -a oni to uopće ne moraju raditi to je samo njihova dobra volja  Confusedmitten:
Oni su ti Roka nešto kao (a i ja se tako nekada osjećam) "šalter za izgubljene" kako se kome smisli tako Ivu i ekipu za rukav.... tko će?-Iva će
            kad će-evo sad odma-ma nemora ni ručati-ko je vidio jesti -treba emisiju odraditi,dati intervju za novine,izmoderirati one nesposobnjakoviće na forumu... itd
znaš..-nije to za svakoga-to mogu samo posebni ljudi  Confusedmitten:
Odgovori
potpisujem violetu!! hvala je najmanje što im možemo dati! HVALA!!! O0
Dobar sam ko kruh, svi bi me noĹžem rezali!  Angel
Odgovori
Naravno da se slažem sa ovime, naravno da su i oni naši anđeli  Confusedmitten:

Ali i ovaj kojega sam dolje spomenula pogotovo što su rijetki u toj profesiji  Wink
Odgovori
Angel Angel

:2funny: :2funny: A da nas tek vidite u živo  >Big Grin!!!

Je, je, dođe do zamora materijala, ali onda netko tako lijepo iznenadi, ili u živo ili na forumu, pa niš nije teško :-* Smile!
(osim ganjat telefone, ne doći do informacija, a tražiš, tražiš etc.  :tickedoff: :tickedoffSmile
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)