Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FORUM???
ja jos na poslu, ako Bog da idem kuci za pola sata.... danasnji radni dan samo 14 sati. ma ja sam sjajna  :crazy2:
Odgovori
(02-07-2007, 10:09 PM)bluka link Napisao: ja jos na poslu, ako Bog da idem kuci za pola sata.... danasnji radni dan samo 14 sati. ma ja sam sjajna  :crazy2:

samo 14?? pa to nije niti dupla smijena Smile  čuvaj jetricu, kada se umoriš probaj se odmorit...  Sad
Dobar sam ko kruh, svi bi me noĹžem rezali!  Angel
Odgovori
eh.... sreca pa je bilo 14 sati u kanc, da sam bila na terenu mislim da bi se puno losije osjecala. ovako i nisam nesto "losa" ... mogu ja jos! nek' ste vi meni svi na okupu opet  Confusedmitten: Confusedmitten:
Odgovori
ajme.... otkud mi se ono "noi" utipkalo..... nekaj sam zbrckal sto bi rekao tec! usput , gdje je poglavica????  :idiot2:
Odgovori
Oćeš kukat, bluka? ja nisam ovih dana bila ni za kukat sposobna: potrgali mi retrovizor; zagubila mobitel; tražim jučer ključeve od auta po cijelom stanu, nervoza raste ...pogledam kroz prozor - auto na mjestu! - U GEPEKU SU BILI DVA DANA nasred ceste! ...i sve dok sam konačno spokojno spavala...koja sam SREĆKOVIĆKA ;D onda na kraju totalno pukla kod sestre opće prakse, koja me pred svima osramotila :'(: ma, ne brinite ljudi niš' joj nije samo je pala u depru jer mora čekati na red!?  i tako me uvijek spuca zadnju....dok mi živci trepere i 100 puta sam rekla VIKAT ĆU i nikad ne vičem. Osim kad sa 170 na autoputu probijam zvučni zid. Ma, pucam stalno, stalno, stalno, i puno i malo, a tajm aut niotkud, a siks mor bladi manc tu gou:-\ :-\ :-\

jel to liči na pošteno kukanje ili još ipak ne????  :idiot2:

ipak - tiroida opet u granicama popravlja mi prosjek :2funny:

sad će mi sinut fan ideja za novi post...

Odgovori
Ojoj Boby, uspori malo ako ikako možeš  ??? Drugi put razgovaraj ozbiljno i sa dr. i sestrom jer bum joj ja došel ak se bude ponašala a ak se toliko potrudim, onda joj ne gine i prijava njenoj udruzi ministarstvu itd., neugoda je ide svakako  >Big Grin

Sjetim se sebe prenapetog kada čitam ovaj tvoj post....bolje je ispucati se a nije loša ideja i trošiti neki anksiolitik npr. Ako ću ikada ponovo na terapiju, biti ću pametniji i kulirat se i kemijom ako treba i to od početka avanture ^-^
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
toooooooooooooooooo! ja isto razmisljam, nisam trebala biti pod onolikim nervozama bez icega (mislim, i sad sam nervozna, ali gore je bilo pod terapijom)... jedino me taj caj od maticnjaka "vadio" ....
Odgovori
kaj bi ja trebao reći? morat ću platiti kaznu i još jedan bod, šmrc  :'( :'( :'(
D.
Odgovori
Fala ljudi, fala puno  :-* :-*! evo ću usporit - doć će mi za par dana novi kauč Big Grin, stari nije više za ljudsku upotrebu :-[

samo kad mi dođe ceh, a plaća potkresana zbog bolovanja.....opet će bit pegy kriv :knuppel2: :knuppel2: :knuppel2:
Odgovori
pa ljudi ima li ovdje ikoga :Smile :'( ?
sikee Smile
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)