Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gotovo
Lana super!!! Smile Smile
Čestitam!
A sada u novi život! Smile
Odgovori
svaka čast!  mene muči to što imam ptsp chr. pa mi doktor kurelac ne može dati terapiju radi ovih mojih tableta za ptsp kaže da bi virus mogao mutirat a ja napraviti samoubjstvo do sada sam imao3 pokušaja ali izgeda da mi je dragi bog dao šansu da živim želim ti svim srcem da živiš najmanje 100 godina pozdrav    -  škovran-----    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odgovori
skovran veli

Citat:ne može dati terapiju radi ovih mojih tableta za ptsp kaže da bi virus mogao mutirat a ja napraviti samoubjstvo do sada sam imao3 pokušaja

pa odgovaram ja njemu, dr. Kurelac se s pravom plaši, ima iskustva. Trebao bi se i ti zapitati...bez puno detalja, svjedočim da interferon "lomi kosti". Kao opravdavanje, tvrdim da na terapiji nisam bio potpuno svoj. Da je trajala još koji mjesec, ne bi bilo dobro za mene...ukućane ne treba ni pitati, nije bilo lako sa mnom. A netko sa poviješću, terapijom za ptsp...ne znam, terapija je teška i prosječnim, "normalnim" ljudima, posebno ako je genotip 1 ili 4 u pitanju pa terapija traje li ga traje. Ameri nisu bedasti kada već prije terapije svima počinju davati antidepresive i slično. Ako već u startu imaš problema, lako ti se može dogoditi da za vrijeme liječenja "pukneš" i/ili da prekineš liječenje, što je loše i radi prekida samog, a što se još može dogoditi....neću ni razmišljati. Treba biti trezven i realan koliko čovjek može. Čemu se početi liječiti ako postoji velika mogućnost prekida liječenja i nedajbože još gore štete?
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
(09-10-2006, 07:38 PM)majja link Napisao: Bravo Lana!!! Kakav je osecaj kad zavrsis terapiju?? Jel bi poletela, ili si smirena i u fazonu "ok, idemo dalje"??!!  :-*

Ja bih samo odgovorila Majji pošto se Lana još nije vratila s mora, da sam ja nakon zadnjeg uboda osjetila blago žaljenje što se rastajem od svojih suboraca (pegasys, ribavirin) koji su se u mom tijelu borili protiv mog parazita,

ali kad me prošlo to žaljenje, nakon nekih 15 dana, rekla sam, da oprostiš, "FALA QRCU!!!"
Osjećala sam kao žica na gitari koju iz prenapetog položaja napokon malo olabaviš.

Pitanje informiranima: koliko je još vremena interferon, a koliko ribavirin, prisutan u našem tijelu nakon zadnje injekcije?
Odgovori
Bok Gioia, evo tebe nakon dugo Wink ;D!
(10-28-2006, 11:01 PM)Gioia link Napisao: Pitanje informiranima: koliko je još vremena interferon, a koliko ribavirin, prisutan u našem tijelu nakon zadnje injekcije?

Koliko sam "načula", interferon dosta brzo izađe van, ali ribavirin se još povlači nekih 6 mjeseci po tijelu :-\...
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
Thanx Iva, znam da mi je dr. bio rekao da 6 mj.nakon terapije ne smijem zatrudnjeti (well, ne bih smjela), ali mislila sam da je to provizorno, ono sigurnosti radi, a da možda sve nestane iz tijela i ranije.
Inače sad u 11.mj. opet idem na kvantitativni/kvalitativni i onda se dragi i ja nadamo početi pokušavati s pokušajima......... O0
Odgovori
(10-29-2006, 05:18 PM)Gioia link Napisao: Thanx Iva, znam da mi je dr. bio rekao da 6 mj.nakon terapije ne smijem zatrudnjeti (well, ne bih smjela), ali mislila sam da je to provizorno, ono sigurnosti radi, a da možda sve nestane iz tijela i ranije.
Inače sad u 11.mj. opet idem na kvantitativni/kvalitativni i onda se dragi i ja nadamo početi pokušavati s pokušajima......... O0
sretno i držim(o) fige  O0
D.
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)