Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pitanja oko foruma
1. Moze li se nekako promjenit izgled foruma tako da bi neprocitane poruke bile obojane drugom (neplavom) bojom? Pokusavala sam pronac nesto u profilu ali nema nista...
2. Forum je nekako spor?!

Inace cestitke na novom forumu...
Odgovori
1. hm, na prvo će ti Spider morati odgovoriti.
2. A drugo - jest da smo na "našem" serveru, ali i on zna biti spor, ehh (i glavna strana nekad baš ne ide glatko  >Sad). Meni nekad juri, a nekad se vuučeee...
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
(09-05-2006, 08:26 AM)lana link Napisao: 1. Moze li se nekako promjenit izgled foruma tako da bi neprocitane poruke bile obojane drugom (neplavom) bojom? Pokusavala sam pronac nesto u profilu ali nema nista...
2. Forum je nekako spor?!
Inace cestitke na novom forumu...
1. Iskreno: može se promijenit pomoću tema, ali teme nisu dopuštene zato što se neke postavke mijenjaju pomoću tema, a pošto tema ima stvarno puno nema svrhe po svakoj petljat. Inače plavom bojom s nepročitane poruke, a svjetloplavom pročitane. Njajbolje ti je pogledati postove pomoću linka gdje piše "Novi postovi od vaše zadnje posjete" a to ti se nalazi na vrhu ispod "Pozdrav ....".
2. Forum je spor? Meni radi bez problema. Kakav pristup internetu koristiš? Modem, ISDN, ADSL?
3. Hvala na čestitci  Wink Wink
D.
Odgovori
Ma vjeruj mi problem je u forumu ne u mojoj vezi, koristim kabel internet jakoooooo brz  8)

Odgovori
(09-05-2006, 09:23 PM)lana link Napisao: Ma vjeruj mi problem je u forumu ne u mojoj vezi, koristim kabel internet jakoooooo brz  8)
gle, neznam, meni se otvara brzo, koristim ADSL + firefox 1.5.0.4. + (k)ubuntu linux distribuciju, a ni u windowsima nisam primjetio da se sporo otvara.
D.
Odgovori
Eh, Spider, hoće, hoće biti sporo. Ali sad je npr. brz  Big Grin!
Ali, mislim da to nema veze sa forumom, nego serverom  ???...
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
(09-06-2006, 08:33 AM)iva link Napisao: Eh, Spider, hoće, hoće biti sporo. Ali sad je npr. brz  Big Grin!
Ali, mislim da to nema veze sa forumom, nego serverom  ???...
Može biti, ali to znači da su vjerojatno nešto radili oko sigurnosti servera. Čitam maloprije da su na nekom drugom serveru turski hakeri provalili na neke stranice i napravili harakiri, a koliko vidim na forumu od našeg hostera Insidea da su radili na sigurnosti servera. Tako da je vjerojatno to usporenje moglo biti uvjetovano time. Glavno je da stranice rade a i da se radi na sigurnosti. Mislim da je usporenje servera manje bitno od naših tema o kojima pričamo. Ovdje barem možemo napraviti backup svih postova ako se nešto desi. Inače da obavijestim da se skoro svaki dan radi arhiva baze na kojoj počiva forum. Na forumeru to nismo mogli i šta kod da se desi ode sva konverzacija u dim.

Uživajte!!!
D.
Odgovori
Surog mi orla (mog totema) to je baš u redu!  Smile Smile Smile
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
jelenskih mi rogova,u pravu si 100% Smile
Odgovori
Wink Smile
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)