Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Posljednje izvješće iz Bostona
Jedna stvar mi nije jasna ovde . Na ovako ozbiljan naslov teme odnose se svega dva posta????!!!!!!!!!
U prvom smo saznali kako možemo doći do friških informacija vezanih za terapiju a u drugom da je ivi isto to poznato jer je i ona dobila isto tako mail sa istim informacijama.
Sve ostalo dalje se svodi na vaše pričice di ste i šta ste šta iskreno možete i na telefon ili na chat pročakulat. Apsolutno nema veze sa temom i naslovom.
Dok ovamo ja a možebit i netko drugi očekujemo da če netko od vas koji ste več logirani na tom sajtu i bolji sa engleskim ( ja tele) dati koju informaciju više ili možda i nešto ukratko prevesti.Kad ono -mućak,ništa.
Ili sam ja prekomodan pa očekujem previše, ispričavam se ako jesam.
-eno na, opet ja traj la la-
Odgovori
Ne očekuješ previše

Iva i ja jednostavno to ne stignemo prevoditi  Tongue

Kad bi se ponekad netko od forumaša isprsio pa preveo koji tekstić  ??? kad stigne  ???

Još nemamo para za nagraditi takav trud, blago anglosaksoncima oni nemaju brige s tim...

Inače Igi jel bi i ti moderirao? Jel ti se da? Vidim da si prisebniji od mene po tom pitanju  8)
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
Slažem se, igi :-[!
Dakle, već sam prije mjesec dana rekla da nisam baš "ozbiljna" i općenito forum nije  :crazy2:. trenutna faza je - "ne zanima me ništa, neću znati" i onda, ehh :-[ :-[
Obećajem da će mi se mozak vratiti  :Smile, pa ću opet čačkati i prenositi važne novosti... BAR SE NADAM da će se vratiti :uglystupid2:! Jer sad kad i dobijem mejl "gadi" mi se uopće čitati ??? ???
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
slažem se s vama , znam da ste preopterećeni a naša očekivanja su ponekad ......Moj je problem jezik. Glupan, nisam shvaćao da će mi jednom trebati. :uglystupid2: :'(
Šta se tiče moderiranja , bi vrlo rado ali nemam toliko vremena biti na netu i ne kužim baš u potpunosti šta je posao moderatora.
Odgovori
evo ja cu tu i tamo prevest nesto ako treba, kao znam taj engleski manje vise...  al' nemojte mi davat' tajming, ja sam zena znam na terenu Smile
Odgovori
Stvarno sam neozbiljan, nisam trebao ništa drugo pisati osim o temi o kojoj se piše.
Žao mi je.
Prevest ću neki dio i dati si zadatak ukratko opisati o čemu se radi.
Problem je samo koju temu jer ih ima više?
Tresla se brda, rodio se miĹĄ!
Odgovori
I-ju brzine!  Big Grin Gazda je inače preveo jedan duugii txt o stigmi koji još nismo stavili  :-[  :Smile jer...nemamo isprike...a što se tiče toga koji članak - e, predlažem da se dogovaramo nekako  ??? Al ne baš ovaj čas? Inače volim onaj janisin sajt sa novostima:

http://janis7hepc.com/
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
Gazda i bluka , hvala na reakciji , pomoći će mnogima.
Opet nemojte sad ono da vas to "tare" , onako ukratko , najbitnije. Do kud su došli sa istraživanjima i kakvi su rezultati
Odgovori
nije frka, koliko budem u mogucnosti, pomoci cu. dobar sajt tec... ima tu svega... mozda da mi kasnije naglasis neki teks koji bi bilo dobro prevesti za pocetak, pa da se bacim na posao. daj da radim stogod korisno umjesto da kukumacem ovde do iznemoglosti  :-[
Odgovori
ajme ajme, sto mi ranije niste preporucili ovu stranicu, pa ljudi moji, tu pise sve sto treba da zanima bilo koga od nas! extra!  O0 O0 O0
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)