Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Harašo, ic a dil!
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
Dobro, da pojasnim: kad se ono plodu razviju bubrezi  ???  Wink
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
E di si ti otišo na sam početak....no toga nismo bili ni svjesni, a čega se ne sjećaš nije niti bilo. He he Big Grin
(01-14-2007, 10:34 PM)tecumseh link Napisao:Svi smo bili   Big Grin ;D i to mjesecima...
Pa si mogel odma napisti 9 mjeseci! :tickedoff:
Odgovori
Bilo, bilo pa se zaboravilo  Smile Smile Smile trebao bi spomenuti i sve one fine kreme sa ureom i alantoinom  Big Grin...
Odgovori
Da, uvijek sam se pitala pa kaj je to stvarno to u tim kremama?! :o
Izgleda da ću morati prelistati tu knjigu.... :-\ Smile
Odgovori
Nema problema. Nego su ti sastojci najbolji, može biti gadljiv izvor ali tko to pita? Kaj su pilići na farmi nekaj lepo za gledat? Ili klanje? U pomadama ima drugih sastojaka koji me brinu a koji nisu prirodni itd.  Sad Na da bi ja to trošio, nedajbože  :laugh:
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)