Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ajme Bere ka da te čujen!!!!  :2funny: :2funny: :2funny:  Bravo za đigi-bau
Odgovori
Haha :2funny: :2funny:
Ne stojim ja iza svega, Bere :buck2:. Nemam ti ja veze sa urinoterapijom. To nek tec priča :Smile. Ne bi ja o tome,  Tongue!

A morska voda :o :Smile :Smile. Stvarno sam se zabunila, baš je lijepa, bistra "Jana" bila i jaako se lijepo uklopila u kontekst :crazy2:

e roka... aaa.... zlatar MORAO si baš i knjigu spomenut!! evo ga na, neće sad ljudi doći a ja ih sasvim razumijem :uglystupid2: :uglystupid2: a kako ti briješ na homeopatiju, a ovo je sasvim povezano (kolkogod ne zvuči, haha), si dobio knjige :-*
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
Naime ja izdao knjigu 2000-te na tu temu, prijevod od dvije njemačke autorice, liječnice i magistre farmacije koje se osim medicinom bave i akupunkturom i homeopatijom i, na općenarodno zgražanje, urinoterapijom. Pa sam štivo poklonio Zlataru da pogleda i morti prikaže šogiju i dr.ici. Vidim da vam se dopalo  >Big Grin ...imam još knjiga.... Big Grin
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
Tec, jesi i ti bio na toj terapiji?? Ak jesi daj podjeli iskustvo s nama! :2funny: Big Grin
Odgovori
Svi smo bili   Big Grin ;D i to mjesecima...
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
Sorry al ja nisam bila  :coolsmiley: Cuj možda nismo na istoj valnoj , trenutno, daj explain!!
Odgovori
Jesi, sunčece, jesi  Wink
Odgovori
Gle, jer ti to mene oćeš nagovoriti da kupim knjigu?!  :2funny: Nakon ove nedavne kombinirane terapije malo ću stat na loptu ak je u pitanju neka nova terapija - ne letim odmah! Big Grin Big Grin
Odgovori
A ne ne ne moja gospođo  Angel knjige poklanjam  Smile nešto je drugo u pitanju  ^-^
Odgovori
(01-14-2007, 10:11 PM)iva link Napisao:e roka... aaa.... zlatar MORAO si baš i knjigu spomenut!! evo ga na, neće sad ljudi doći a ja ih sasvim razumijem :uglystupid2: :uglystupid2: a kako ti briješ na homeopatiju, a ovo je sasvim povezano (kolkogod ne zvuči, haha), si dobio knjige :-*

recimo da je spominjanje knjige dodalo malo soli radi zabave i šale, evo svi smo se nasmijali (mojoj nevolji). Poučen iskustvom drugi put ću ponjeti vlastitu janu  O0 :police: ha ha ha

knjigu ću jednu zadržati, jednu dati šogiju i jednu onom čoviku o kojem sam vam pričao, a Nešović odnesite vi kada odete na pregled!

adio
Dobar sam ko kruh, svi bi me noĹžem rezali!  Angel
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)