Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
koji zgodni primjeri za logopeda...uključit ću te u svoje istraživanje  ;D!  :-*
to live and not to breathe is to die in tragedy !
Odgovori
ej, to mi se u zadnje vrijeme uredno dešava  :-\ :-\??? i dok pričam i dok tipkam :tickedoff: :tickedoff:... ošla ja na kvasinu :uglystupid2:
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
ha ha ha, sada je smješno to s morskom vodom, ali nisi cijelu priču ispričala, nisi rekla nakon koje priče sam ja tu morsku vodu stavio u usta! grozno!!! fuj! MORAM ISPRIČATI, uglavnom dragi čitatelji, pričali su mi o terapijama urinom i kako neki ljudi piju vlastiti urin i kako je to znanstveno dokazano kao odlično, i nakon toga stavite gutljaj slane vode u usta! fuj!!!  :crazy2:

u svakom slučaju, no offence taken...  Smile Smile
Dobar sam ko kruh, svi bi me noĹžem rezali!  Angel
Odgovori
:crazy2: :2funny: :2funny: :2funny:
:-[ Daaa, fakat se "poklopilo"... Nisam to ni povezala :uglystupid2:

He, pa da onda bar spomenem to o urinu. Tec je izdao knjigu (mislim, nije napisao, neke doktorice njemačke pisale) o Terapiji urinom, dost davno još to bilo :buck2: :buck2:...
Ja ga ne pijem, hehe. Ali dobar je za prišteve 8)...
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
Znači...u posjeti Udruzi, možemo svašta neočekivano doživjeti... ??? Big Grin
Možda je morska voda samo varijanta light! :2funny:
Morat ću to uskoro istražiti!! Smile Smile
Odgovori
Bože te sačuvaj,zamisli dođeš u udrgu i pčastu te "limunadon" ili ponude nekakav "kolač"???
I onda kad tw tako nasamarišu onda još to i objave na forumu,strašno....a Iva stoji iza svega ;D
Nti mate da m je sa bakalara.....i kruva teke friškoga za točat...pa fritula posli,ajmeee......
Odgovori
E ja sam čitala ako se nađeš negdi nasrid mora u kaiću (barki), bolje ti je pit pišoku nego more, jer more je slanije i efekt osmoze je jak, isisava ti vodu iz stanica, dok je urin manje slan i efekat osmoze je manji i....  O Bože, samo nemoj da završim nasrid mora u kaiću!!!
Odgovori
(01-14-2007, 10:01 PM)Gioia link Napisao:E ja sam čitala ako se nađeš negdi nasrid mora u kaiću (barki), bolje ti je pit pišoku nego more, jer more je slanije i efekt osmoze je jak, isisava ti vodu iz stanica, dok je urin manje slan i efekat osmoze je manji i....  O Bože, samo nemoj da završim nasrid mora u kaiću!!!

Ajme Gioia  :o ja mislim da bi ja umrla od žeđi.
Odgovori
(01-14-2007, 09:56 PM)Bere link Napisao:Bože te sačuvaj,zamisli dođeš u udrgu i pčastu te "limunadon" ili ponude nekakav "kolač"???
I onda kad tw tako nasamarišu onda još to i objave na forumu,strašno....a Iva stoji iza svega ;D

A mene Iva zove i zove da dođem.. bome dobro da ste meni Udruge objavili javno  Big Grin

Iva, naci cemo se u nekom kafiću  Wink
Odgovori
Muke mi ježovove al dobro je i to znat,sa si me sitila,lani me uvatila pulentada juga a krenili iz tribunja za kornat,ajme a žena se ukenjala počela bidna plakat i drži se za brod,a jedva je nagovorija jerbo se boji mora :2funny:
Al ćaća je to odvozija iskusno cik-cak-đigi-bau malo uz kraj pa niz vitar i došli mi sritno do naše uvale Confusedmitten:
Nti mate da m je sa bakalara.....i kruva teke friškoga za točat...pa fritula posli,ajmeee......
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)