Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homeopatija
hehehe.... volim ja te narodne umotvorine  O0
ako ti majka baca grah, toplo me preporuci kao klijenta... grah mi je jednom prilikom "rekao" sve sto mi se zbiva posljednjih godina, pa otud i moje praznovjerje.... ima u tome nesto  ^-^
Odgovori
vračara :crazy2:...znao je drug staljin sta ce s takvima :police:
Odgovori
nemoj ti meni dirat u vracare, hehe, ja ipak mislim da tu ima nesto...  :idiot2:
Odgovori
(01-14-2007, 01:40 PM)santiago link Napisao:vračara :crazy2:...znao je drug staljin sta ce s takvima :police:

:2funny:

I drug Mao isto  Smile  A u srednjem vijeku test sa plutanjem??  ;D

Mojoj m. bi bilo bolje da se pozabavi sama sobom....  :Smile
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
(01-13-2007, 11:43 AM)bluka link Napisao:osijek mi bas nije blizu, slavonski brod manje vise, tu ponekad idem na teren pa bih se mogla usaglasiti s tim... recimo nova gradiska mi je najblize... satak od banjaluke...

super, raspitati ću se, znači vračare ne dolaze u obzir??  :2funny: :2funny:, a one što čitaju iz šolje?
Dobar sam ko kruh, svi bi me noĹžem rezali!  Angel
Odgovori
(01-14-2007, 01:37 PM)bluka link Napisao:... grah mi je jednom prilikom "rekao" sve sto mi se zbiva posljednjih godina, pa otud i moje praznovjerje.... ima u tome nesto  ^-^

Od tih raznih gatanja, nikad mi nije bilo jasno kako netko može vjerovati grahu. Brojenje graha i onda ovisi kak ga vračara ispremješa i evo ti priče. halooo?!U čemu je point??!!! :o Big Grin Big Grin
Odgovori
(01-14-2007, 10:09 PM)Vanesa link Napisao:[quote author=bluka link=topic=218.msg3142#msg3142 date=1168774646]
... grah mi je jednom prilikom "rekao" sve sto mi se zbiva posljednjih godina, pa otud i moje praznovjerje.... ima u tome nesto  ^-^

Od tih raznih gatanja, nikad mi nije bilo jasno kako netko može vjerovati grahu. Brojenje graha i onda ovisi kak ga vračara ispremješa i evo ti priče. halooo?!U čemu je point??!!! :o Big Grin Big Grin
[/quote]

Nemojte tako, meni jednom jedna gatara rekla da ću dobit na lotu  :o

I sigurno je bila u pravu, a ja sam ga zaboravila uplatiti  :tickedoff:
Odgovori
:Smile sta cu kad sam praznovjerna, jos kad se desi da ti neko ko te ne poznaje prica od a do z sve o tebi, hajd' ne povjeruj  :uglystupid2:
Odgovori
evo popisa bosanaca homeopata  Smile
Banja luka - buduća studentica homeopatije, moći će te tretirati od cca listopada, morati će slučaj konzultirati s profesorom - sve je profi, i vjerojatno će biti besplatno dok ne završi studij.
Bihać - profesor doktor koji je i završio studij homeopatije, predaje na nekom faksu
Orašje - apotekarka koja je završila studij i bavi se obojem
Tuzla - nizozemska škola homeopatije (ne znam kaj to znači)

javi koje mjesto te zanima pa da saznam više podataka kao i kontakt telefon pa da se možeš i sama raspitati...

adio!
Dobar sam ko kruh, svi bi me noĹžem rezali!  Angel
Odgovori
svakako me najvise zanima banjaluka. hvala na pomoci zlatar. samo saznaj ime i kontakt telefon, ostalo cu dalje sama  :Smile
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)