Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homeopatija
mislim da mislimo na istu stvar, ali zaista nje bitno...  :coolsmiley:
Dobar sam ko kruh, svi bi me noĹžem rezali!  Angel
Odgovori
Okus je stvar navike  >Big Grin baš si idem spremit - žličica misoa u šalicu vruće vode, živi enzimi, okus okunawe, divota, mmmm  8)

Citat:Malo mi je neugodno nakon ovakvih dugih postova, pišite da nije pregrozno!! support me!! i am good guy!
Adio

Zlatare samo ti piši, čo, super da nisam jedini  Smile Smile Osim toga, razumijemo se  Wink

Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
da da.... iako nisam istrazivala pomenutu granu medicine, ubjedjena sam da ima smisla. zivi sam primjer... u posljednje vrijeme se ne mogu usaglasiti sa svojim emocijama, sa stresom i psihozama, i vjeruj, osjecam katastrofalne promjene u losem smislu....
nisam vjerovala da depresija utice na fizicke sposobnosti, bolovi u misicima su, kazu ljekari, prvesntveno zbog depresije, kod mene naravno  :crazy2:
Odgovori
bluka, jesi li zainteresirana da se raspitam za dobrog homeopata u tvojoj okolici, HAPPY TO HELP!  Angel
Odgovori
svakako zlatar. u okolini banjaluke... valjda takvo sta postoji u bosni  :tickedoff: ... znam da u sarajevu ima ljudi koji se bave homeopatijom, ali stvarno nemam snage vise da putujem... hvala za pomoc!
Odgovori
da li je Osijek blizu?  :-\, Slavonski brod? Znam da vjerojatno nisu, ali kada se već raspitujem da bar sve pitam...  O0
Odgovori
osijek mi bas nije blizu, slavonski brod manje vise, tu ponekad idem na teren pa bih se mogla usaglasiti s tim... recimo nova gradiska mi je najblize... satak od banjaluke...
Odgovori
ima jedan homeopat u prnjavoru Big Grin
Odgovori
hehehehe.... to nije homeopat dragi doktore, to je samozvani bioenergeticar i zena mu ruskinja Smile.... mislim da im se preduzece zove nekako domace narodno zdravlje ili slicno Smile
najuspjesniji su u oblasti salijevanja strave  >Big Grin
Odgovori
Citat:najuspjesniji su u oblasti salijevanja strave

nema do moje matere kad lijeva olovo i šloga iz kafe  ^-^

jos je bolja kad baca uroke  :Smile
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)