Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homeopatija
Nov sam na forumu i prvo pozdrav svima! Došavši na forum prvo sam potražio komentare o homeopatiji i vrlo sam iznenađen da baš ništa nisam našao?
Ovaj topic NE otvaram radi promocije homeopatije već radi potjele iskustva nas koji se tretiramo homeopatijom, koliko smo zadovoljni, što nas smeta i sl.

Osobno sam relapser i u fazi sam životarenja s mojim blagoslovom HEP C. "Lječim se homeopatijom" i PREZADOVOLJAN SAM! Istina je da homeopatija ne može izlječiti hep (ukloniti virus), ali može poboljšati regeneraciju jetre, zapravo biti velika potpora jetri te možda može u potpunosti negirati djelovanje virusa!

Preporuka svima koji su na terapiji a razmišljaju o homeopatiji, pokrenite se odmah jer kada sam osobno bio na pegeliranom sam čekao da terapija završi pa ću onda na homeopatiju, VELIKA GREŠKA, možda se virus ne bi vratio. (ni nakon terapije nisam krenuo na homeopatiju sve dok se virus nije vratio). Poslje sam saznao da terapija može biti puno uspješnija s homeopatijom.

Homeopatski se lječim sada godinu dana, 3 ljeka za potporu jetre sam probao i jedan mi puno pomaže!! Za mene je najbolji Lycopodium!

To je to za sada, adiooo  Smile
Dobar sam ko kruh, svi bi me noĹžem rezali!  Angel
Odgovori
Bok Zlatar i dobrodošao!
Nego, bilo je riječi o homeopatiji na forumu (pogotovo Vanesa ima pozitivna iskustva) i više možda na starom forumu 8), hmm, ne sjećam se više (http://hepac05.7.forumer.com).
I moj suprug je pokušao sa raznim pripravcima. Ee, naravno, ne sjećam se točno što je prvo pio (prije terapije), ali nije dalo nikakve rezultate Sad... Pa smo otišli kod druge homeopatice i sad pije "hepatogram", neki miks ( :-[ isto ne znam točno čega - Vanesaaaa, možda znaš?). Zadnji nalazi su mu bili najgori, gori nego prije terapije (koja nije uspjela). Ali još je rano za reći, jer je nakon terapije završio i na hitnoj operaciji, pa je sve podivljalo :'(...
Sad smo na odmoru, pije dalje i kad se vratimo - nadam se nekom poboljšanju :-\ :coolsmiley:...

Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
Ja sam uzimala homeopatske preparate od dr Shaha iz Indije  http://askdrshah.com/ Svi su se cudili kak su mi nalazi dobri. I onda sam otisla na more, zaboravila uzet bocicu i zaboravila na to  :uglystupid2: Mislim da mi je stvarno pomoglo ,a i imam ih negdje doma pa bas dobro da ste me podsjetili. Hvala!  Big Grin
Odgovori
(12-30-2006, 02:23 PM)iva link Napisao: Bok Zlatar i dobrodošao!
Hvala na dobrodošlici,
kad ulovim vremena ću sigurno pogledati stare postove, ali svakako je dobro da se piše.
Jako loše zvuči tvoja poruka, nadam se da će vam krenuti na bolje!  Neznam koji je to ljek, u svakom slučaju nije u osnovnim jetrenim ljekovima, pitati ću jednog doktora, a moram se raspitati jer sam prekjučer čuo da je jedan homeopat dao SUMAMED, tj. nije on ali ga je preporučio. To tvrdim da nije homeopat, valjda je osoba s kojom sam pričao nešto pomiješala, nešto tu ne valja jer homeopatije je protiv antibiotika i ima učinkovitije prirodne ljekove! Poslati ću ti na PP opise tri osnovna jetrenja ljeka, da li ste probali Magnezia Muriatica? (nisam siguran za spelling).
sretno i adio!
Smile
Odgovori
"Hepatogram" je mješavina definitivno homeopatskih pripravaka. Nikake Tec antibiotike skoro nikad ne pije (osim što je MORAO kad je išao na operaciju). A to je bio kod jedne ukrajinke (doktorica inače) u Draškovićevoj. Koja daje obično po 3 različita pripravka. S tim da je ovaj 1 tako nazvan (mislim da je i lycopodium nutra). Druga 2 je prestao piti, jer su bila za žuč - a to je u međuremenu izoperirao. Vrećiće ostale u Zg pa se ne sjećam točno što je bilo...
A prije je bio kod dr. Grčić. Ona daje po 1, konstitucijski. I taj baš nije pomogao (hm, zlato mislim da je bilo...). U stvari JEE, ali ne za jetru. Općenito se bolje osjećao, ali po nalazima niš  ???
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
da li je ta dr. Grčić u onoj ulici na zelenovm valu gdje je prije bila Američka ambasada? Ja idem kod homeopatkinje u Ivanićgradsku, dr. Nesović. Inaće mi je i šogi homeopat, ali kod njega ne idem jer nije profesionalno da homeopat tretira blisku osobu zbog realnih procijena psihe i drugog.
Malo sam u šoku što čitam za vaš slučaj, da li je tec relapser ili nonresponder? Meni je sestra rekla da mi se virus vratio jer nisam ništa bio promijenio u stilu života...
Adio
Smile
Odgovori
mislim da je promjena nacina zivota vazna, ali je najvaznija stvar promjena nacina razmisljanja. pozitivno razmisljanje cuda cini, ja sam zivi dokaz. posljedn ja dva mjeseca imam katastrofalne napade depresije (vjerovatno od terapije, iscrpljenosti, i iscekivanja rezultata pcr-a koji joooooooos nisu gotovi :tickedoffSmile, sto se svakako ocituje na cjelokupnom stanju mog organizma. sad se pokusavam "vaditi" iz te faze, jer vidim da si nikako ne cinim dobro. sto se tice homeopatije, mislim da svakako ima smisla, iako ja licno nisam koristila nikakve pripravke... ikad... jedino sto sam pila bio je noni sok. osjecala sam se bolje, ali ne mogu garantovati da je to 100% bilo samo zahvaljujuci blagodetima soka, vec i zbog mog licnog ubjedjenja da sok "djeluje"...
sad se samo dekam vitaminima....
Odgovori
(12-30-2006, 09:14 PM)zlatar link Napisao: da li je ta dr. Grčić u onoj ulici na zelenovm valu gdje je prije bila Američka ambasada?
Je, ona je klasični homeopat, makar je meni dala i simptomatske lijekove, uz konstitucijski Au pio sam i Hepeel i jednu mast za jetru od Welede (antropozofski lijekovi).
Nisam se odlučio uzimati za vrijeme terapije iako znam da djeluju na različitim razinama, jer i homeopatski lijekovi uzrokuju biokemijske promjene. Nastaviti ću svakako, ovaj put možda kod dr. koju si spomenuo.

Inače sam bio nonresponder.
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
[color=blue]Homeopatija...totalno neistrazeno podrucje...hepatitis c jos neistrazenije. definitivno je jedno jasno...sto je ovdje za jednog nemora biti i za drugog... ali doktore nemoram ni pitati sta misle o travama...zato bih volio vase misljenje jer forumasi su dokazani doktori i travari zajedno...terapiju pegasys+ribav. zapocinjem kroz nekih mjesec dana...alt ast gama sve u normali (vidi temu stvarno smo jaki, pod predstavite se...), ali dali se netko od vas prije pocetka terapije pripremao...pod tim mislim jacao imuni sistem i da li je netko za vrijeme terapije eksperimentisao sa travama zbog odrzavanja leukocita na nivou...osobno sam razgovarao sa par ljudi koji su bili kod travara za vrijeme terapije i nikad nisu imali problema sa padom neutrofila, a cim bi prestali piti te tinkture desio bi se enorman pad i teze podnosenje peggy-ja...isto tako i ono najvaznije, koliko uzimanje trava za vrijeme terapije moze uticati na negativan trajni ishod terapije...eto forumasi zadao sam vam par pitanja pa bih volio da se i raspisete...ima jedna stara biblijska izreka : izlaz je u mnostvu savjetnika...
Odgovori
E Zlatar, imamo mi istu homeopatkinju (inače je ona i podpredsjednica Udruge homeopata u Hr). Kod nje sam jedno 6-7 godina. Ali ona radi na principu jedan po jedan pripravak i nikad nebi preporučila više u isto vrijeme. Dobro, naravno ak se radi o prehladi, temper....to su akutna stanja. Lyc je i meni konstitucijski, ali imam dobra iskustva i sa drugom metodom. To je ovo što je spomenula Iva u Draškovićevoj - to su dr medicine iz Ukrajine, koji tu dobivaju radnu vizu i tek tada mogu raditi. To je Centar zdravog života, a imaju lokaciju i u nekom naselju preko puta Prečkog (negdje prema donjoj Kustošiji). Kod njih sam jedno godinu dana ili 2 (joj - ne znam sad) a oni daju te 3-4 vrećice sa kombiniranim pripravcima. Dr Nešović mi je rekla da je to Francuska metoda. Meni osobno puno bolja jer brže djeluje. Ali sve su te metode super dobre i pomažu - što je najvažnije. Smile
Taj pripravak nazvan HEPATOGRAM se sastoji od Lycopodiuma, Berbera i Chelidoniuma. Dobar je za našu jetru.
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)