Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Recepti
Za Kolačić

http://www.abchepatitis.hr/forum/index.p...168.0.html

Na ovoj temi davno su pisali članovi neke recepte i diskutirali o njima.
Ja ih neću stavljati jer ih ne znam, ali da te navedem Kolačiću da podijeliš tajne otvaram temu.

Za one koji škicaju citirat ću Teca:
(12-11-2006, 01:06 PM)tecumseh link Napisao:  Bere:

Citat:A je Tec,al bilo bi lakse da stalno dolazu novi članovi,ovako se vrti nas 10 i naravno svi sve već znamo a posjetioci nađu dosta odgovora na forumu pa se ni ne registriraju,to triba nekako rijesit,da se ljudi uključe,tu bi ih tribalo nekako motivirat,zato ja pozivam sve njih da se ne boje doci tu,jer ih mi trebamo da nas bude vise Afro

Ma da, bilo bi lijepo kada bi se i drugi aktivirali... :Smile Ne znam koji je razlog što ih se više ne priključi i piše. Vjerojatno puka lijenost, ljudi su komotni. Razumijem ja to  ;D , što fali samo čitati, bez obveze?

Tako ti je to, kada nešto daješ besplatno ljudi to najčešće ne znaju cijeniti. Znam to iz vlastitog iskustva  Sad  :-[  Smile

Ne znam, i ja nekako mislim da bi bilo fer prema nama koji pišemo da se i drugi priključe. Ako ih zanima forum, znači da su negdje u istom sosu...više srca i glava aktivno priključenih forumu može samo biti svima od koristi.

Za motivaciju onima koji (još) ne pišu mogu samo reći da se često osjećam dobro radi foruma i forumaša, prilika da pomoću nekoliko rečenica nekome "pomognem" me raduje i oplemenjuje, i sam često to dobijam od vas  Smile Nije to malo i nema tih para...

I to što pišem ovdje olakšava mi  teret boleštine  Tongue  Wink

A onda genijalni Gazdamatasov komentar:
(12-11-2006, 01:13 PM)Gazdamatas link Napisao:a da vidiš koja gužva na depresija.org forumu, nema više mjesta ni za post, a gužva, nenormalna!

Ovo nije u temi, ali neka bude poticaj za pisanje
Pisanje koristi i onome tko piše i onome kome je upućeno - rezime Tec-ova posta

pozdrav i potpora ekipi  Smile
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)