Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nutricionista
Pozdrav svima,
čitao sam postove pod temom Prehrana i dodaci prehrani, pa vidim da uglavnom svi otprilike znamo šta jesti, a šta ne, ali je očito da postoje i različita mišljenja. S obzirom da dugo imam hepatitis C, odavno se pridržavam uputa koje sam dobio od hepatologa, a ponešto se našlo i na net-u. Ipak sam siguran da nemam dovoljno informacija i da sigurno nešto konzumiram što i ne bi trebao (ili bar ne u većim količinama). Na ovom forumu smo iz različitih mjesta i različith država. Da li je iko čuo ili još bolje bio kod nutricioniste koji bi mu dao detaljne informacije o prehrani za oboljele od hepatitisa? Nekako imam osjećaj da hepatolog puno više vremena posveti pregledu i nalazima, nego osnovnim uputama koje nam treba dati. I to što kaže, istrese ko iz rukava, pa zapamtim svaku treću uputu. Svejedno mi je gdje je nutricionista (ako neko zna za takvog) sigurno bih mu otišao.
Pozdrav
Ubit će ih Bili ko zeca
Odgovori
oprezno s nutricionistima
najčešće ne gledaju porijeklo......niti podneblje....
previše vole pričati o nekim egzotičnim namirnicama, uvijek su za pojedinca najzdravije namirnice koje rastu (ne mislim tu nužno samo na voće i povrće, meso je ipak važan dio prehrane) u podneblju u kojem je rođen i odrastao, na to samo treba primijeniti osnovna pravila prehrane obzirom na stanje jetre i ostatka organizma i prehrana će biti savršeno zdrava.

sretno
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)