Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hitna Pomoc !!!!!
pozz ljudi nije me bilo neko vrijeme,imala sam neke obveze a i nisam se bas dobro osjecala---jedno pitanje,savjet i pomoc...bila sam na kontroli prije 3tj. u Fran-u...i dobila nalaz upravo na kucnu adresu,no s klasicnim nalazom je stiglo jos nesto...papir na kojem pise:

TUMORSKI BILJEZI:

PRETRAGA-JED.-NALAZ-REFERNETNI INTERVAL*
S-AFP*              9,54  <7

molim Vas da mi se javite sto prije...unaprijed hvala!
Keep ya head up
Odgovori
Pozdrav,
mislim da ti je ovo pitanje za doktora. Ja se ništa ne razumijem u ovo ali sam nešto našla na internetu da te utješi pa nek ti neko kompetentan odgovori ako zna.

Many patients with chronic hepatitis C have higher than normal levels of AFP. It usually correlates with the level of ALT. This is not an indication of liver cancer, it is a by product of hepatitis C.
Odgovori
puno ti hvala...morat cu doktoru,al me tek narucila za pon.pa sam u panici kaj to je...odmah me asocira na rak...ako ima tko jos neki info o ovome neka baci link ili nesto...

p.s.e da i na nalazu pise da se napravi uzv abdomena...
Keep ya head up
Odgovori
Luna, nemoj se uspaničariti. Riječ je o alfafeto proteinu kao tumorskom biljegu. Ja ga ima već skoro dvadeset godina oko 15. Nitko ne zna zašto je tako ali nisam imao nikakav kancer. Zato ne brini previše ali se svakako posavjetuj sa liječnikom......
Odgovori
@Damir puno ti hvala...narucena sam 6.11 za UZV abdomena...lakse mi je sada kad si mi ovo rekao...
Keep ya head up
Odgovori
evo me nazad...bila sam na uzv  i pokazalo se da je jetra uredne velicine i sve..ali mi tumorski marker opet raste bio je 7 sad je 13 Sad((( sta sad?
Keep ya head up
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)