Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CIROZA - makroskopski (ako ste gadljivi - upozorenje)
Cigarete smrde a jetra se ne čuje, dakle... >Big Grin
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
Baš sam jučer jela kravlju jetru (teleću, juneću... kajgod), onako prvo malo zafrižila protisnutog češnjaka na malo ulja, pa na to sjeckanu jetricu, pa žličica brašna, pa pola deca bilog vina samo da zamiriši, pa zalila vodom i malo krčkala, pa ubacila integralnu rižu i krčkala to sve skupa dok se riža nije skuhala, a od začina još samo dodala malo soli i sušenog peršina iz bočice...  Čini mi se da jedan lovorov list ne bi bio škodio....

Daklem na to su me asocirale ove slike, zapravo samo ona prva, zdrave jetre.  Ove druge nikad ne bi skuhala i pojela.  Eto to sam ja razmišljala dok sam gledala ove slike...  :idiot2:

Modra lasto, JESAM LI NORMALNA???
Odgovori
PIKO ODGOVARA:Nisi normalna,niko ovdje nije normalan :2funny:
Nti mate da m je sa bakalara.....i kruva teke friškoga za točat...pa fritula posli,ajmeee......
Odgovori
Oprost iva ali meni se ni najmanje ne svida ova tema
i slike. Mislim da nikome od nas nemoze pomoci gledanje ovog uzasa!
Pomisao da takvo nesto imam u sebi tjera me na povracanje!
Odgovori
sara ne svidja se ovo nikom od nas, to ti garantujem, ali zar nije bolje biti svjestan i suociti se sa situacijom onakvom kakva ona zapravo jeste? ako budemo nedisciplinovani i bahato se budemo ponasali prema sopstvenom stanju, mnoge od nas u stvari ceka ovaj uzas koji nam je iva pokazala. mislim da je poucno ipak  O0
Odgovori
bljuv!

Priložene datoteke
.jpg   nausea.jpg (Veličina: 2.51 KB / Preuzimanja: 61)
Tresla se brda, rodio se miĹĄ!
Odgovori
Znam bluka, bila je to prva reakcija ovo je prvi put da sam to vidjela
nisam imala pojma kako izgleda!
Nazalos to je stvarnost vezana za nasu bolest!  Sad
Odgovori
Uf, kao da sam ja bila oduševljena kad sam vidjela slike, ehh...  Ali kad je kirurg rekao Tecu da je vidljiva makroskopska ciroza, morala sam vidjeti kako to izgleda >Sad >Sad!
A velikoj većini vas nije takva i NEĆE NI BITI JER ĆE TE SE IZLIJEČITI O0 O0 Confusedmitten:!!!
Where is my Mind?
http://profile.to/ivazdunic/
Odgovori
(12-05-2006, 12:40 PM)sara link Napisao: Oprost iva ali meni se ni najmanje ne svida ova tema
i slike. Mislim da nikome od nas nemoze pomoci gledanje ovog uzasa!
Pomisao da takvo nesto imam u sebi tjera me na povracanje!

Veli Gazda:

"bljuv!"

Mislim da se tema najmanje sviđa onima među nama kojima je jetra jače oštećena  :Smile

Ali svi smo krvavi ispod kože, ne?  ^-^ Mislim, ni slika zdravih crijeva nije neka sreća za promatrat, ne bi ja nijednu sliku utrobe uramio  :coolsmiley:
Treat the earth well: it was not given to you by your parents, it was loaned to you by your children. We do not inherit the earth from our ancestors, we borrow it from our children.
Odgovori
Aaaaaaa Big Grin  :crazy2:
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)