Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HAJDIHAJ
Kak to misliš Zlatar ?
Odgovori
ako tko hoće promijeniti font neka klikne na ikonu A u boji (lijevo od odabira boje)

označeni tekst će vam ubaciti između dvoje duplih zagrada u kojima će pisati "(font=Verdana][glow=blue,2,300]označeni tekst[/glow][/font)"
nakon toga otvorite svoj piratski word te pogledajte fontove koje imate, bilo koji naziv od tih fontova upišite umijesto vedrana i taj font će vam se prikazati u pregledu - naravno pisati sa razmacima=Times new roman
ako imate instalirane divlje fontove koje drugi nemaju instalirane, njima na kompovima će se jednostavno prikazati osnovni font, ili ti ga vedrana za ovaj forum.

eto Smile Smile

Pozdrav,
Željko
Dobar sam ko kruh, svi bi me noĹžem rezali!  Angel
Odgovori
Pozdrav mladom prijatelju, a nadasve izabranici tvoga srca. Nešto sam htio reći u svezi pirata...ali nema veze zaboravil sam. Vidim da brojiš još tjedan dana, e pa sretno vam. SA SREĆOM. O0 O0 O0
Ništa mi neće ovaj dan ...
Odgovori
hvala od srca!!

EVO OSTALO JE JOŠ SAMO 3 DANA  Big Grin Big Grin, a gužve su velike pa naravno nisam na forumu, pa se nemojte ljutiti ako kome nisam odgovorio kao svom imenjaku sada.

Pozdrav i pusa svima  Confusedmitten:
Dobar sam ko kruh, svi bi me noĹžem rezali!  Angel
Odgovori
Ime, čuj čvrsto se nadam da mene ide samo ono...pozdrav...alo dečko. Još jenput...ostalo ti sitno. O0
Ništa mi neće ovaj dan ...
Odgovori
Poz svima...
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)