Ocjena teme:
  • 0 Glas (ova)- 0 Prosječno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reci ili cuvati tajnu
ja super, ne znam kako ostali, ali cim nema nikoga na forumu, znaci da su u prolecnom raspolozenju....
Odgovori
Ja OK Blukči. kako si ti?
Sad samo nastavi dalje..
Odgovori
Lijep pozdrav,

saznala sam da čovjek s kojim živim osim ovogodišnje terapije za C, je imao jednu prije desetak godina koju mi je zatajio, razlozi samo su njemu poznati, ali sam u laganoj panici da može dvije nisu baš najbolja solucija za organizam, tim više što je izgleda ta prva bila ajmo rec "nelegalna" jer nema je zapisane u povijesti bolesti sadasnjeg C.a.

Zapravo, nemam se pravo mješati u tuđe odluke, ali mi se čini da zatajivanjem takvih situacija liječnicima je u najmanju ruku neodgovorno.  Brinem li se previše???  :o ili je i to "rok službe"?
Odgovori
ja ok.... evo svratim malo i ovamo prosto da vidim sta se radi kod vas Smile
Odgovori
svasta se radi Bluka, svasta.... ja uspela sici sa 73 na 65 kila, pa idemo dalje, jos malo vise od 5 kg moram da se kotarisem....
Uslo se u size M-S pa sam sva vazna - na pragu 48-e godine, cena je UZASNO visoka, dsciplina i zrtve velike, ali moze, ko hoce.
Pusaci koji pricaju kako je tesko ostaviti duvan, neka mi malo pricaju o tome....
Odgovori
je li svrbez od hepatitisa ili od lijekova
Odgovori
Od virusa, bit će. Bluka ciaoooooo
Sad samo nastavi dalje..
Odgovori
(01-19-2012, 02:10 AM)hife234 link Napisao: je li svrbez od hepatitisa ili od lijekova

Od lijekova je

Ni prije a ni poslije terapije nisam imao tih prioblema

U terapiji velikih i to cijelo vrijeme terapije
Odgovori
Ambo, vjerujem da si u pravu ali ne isključujem, da je svrab povezan sa virusom. Stvari se intenziviraju za vrijeme terapije ali u suštini ostaju iste.
Sad samo nastavi dalje..
Odgovori
Znaš li da se netko tko ima hepatitis B, C ili koji drugi potužio na svrab.

Smisao pitanja je bio prepoznavanje simptoma bolesti koje nema.

Indikacija hepatitisa nije svrab.
Moguća i česta nuspojava kao reakcija na interferon i ribavirin jest.
Odgovori

Skoči:

Korisnika pretražuje ovu temu: 1 Gost(iju)